sahıbınden.net

Cumhuriyet Mahallesi, Çiğdem Sk., 34500 Büyükçekmece/İstanbul, Türkiye
(0/5)
Fotoğraflar
Açıklama

Tatil beldesi kalitesinde bir ilçemiz olan Büyükçekmece’de tatil havasında, bir Konaklama için sizlere Büyükçekmece Albatros günlük kiralık daire hizmetimiz hakkında bilgi vermek istiyorum.

Büyükçekmece Albatros Günlük Kiralık Daireler

Bütün dairelerimiz tarihi ve meşhur albatros restaurant’a yakın çevrede yer alır. Özellikle yaz aylarında her gece bir başka eğlence ve etkinliğin yapıldığı Büyükçekmece sahiline pencerenizden bakın. Büyükçekmece albatros günlük kiralık daireler ile keyifli bir konaklama geçirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken bizi hemen aramak ve yerinizi ayırtmak.

Her bir dairemiz bağımsız bir yaşam alanı olup, bir ailenin bütün ihtiyaçlarını göz önüne alınarak eşyalandırılmıştır. Özellikle mutfaklarında bütün mutfak eşya ve gereçler mevcuttur. Tüm bunların yanında ücretsiz ve sınırsız internet erişimi, 24 saat sıcak su, ücretsiz apart temizlik hizmet, (her gün) otopark, günün her saati resepsiyon ve teknik destek hizmeti ek olarak sunulmaktadır. Size kalan sadece bizi arayıp yerinizi ayırtmak. Sıfır sorun ile memnuniyetinizi garanti ediyoruz. Beylikdüzü albatros günlük kiralık daire hizmetimiz hakkıında merak ettiğiniz tüm konular için bizleri arayınız. İletişim hattımız ve işletmemiz yılın 365 günü 24 saat açıktır. Bizler için çok değerli rezervasyonlarınızı bekliyoruz.

Anahtar Kelimeler
Video
Konum