Şahiner Lojistik Uluslararası Nakliyat Tur. ve Dış Ticaret Ltd. Şti.

Şahiner Lojistik Uluslararası Nakliyat Tur. ve Dış Ticaret Ltd. Şti.

Kızılay, Menekşe-2 Sokak no 28/10, Çankaya Ankara, Türkiye
494 görüntüleme

ŞAHİNER LOJİSTİK Uluslararası Nakliyat Temmuz 2000 yılında Ankara’da kurulmuştur. Firmamızın merkezi Ankara’da bulunmakta olup, Karayolu Taşımacılık alanında Bağımsız Devletler Topluluğu Ülkeleri, Asya Ülkeleri, Ortadoğu Ülkeleri, Avrupa ve Balkan ülkeleri ile İhracat–İthalat parsiyel ve komple taşımacılık servisleri karşılıklı olarak düzenli hizmet vermektedir.

Araç filomuzda MERCEDES-MAN çekici ve KOLUMAN-SERİN marka römorkler ile ayrıcalıklı taşıma hizmetleri sağlamış olup, filomuzda yeni modelleriyle, 86-95-107 m3 yüklemeli araçları bünyesinde bulundurmaktadır.

Çevre dostu Euro-3 / Euro-4 / Euro-5 son model Öz mal araçlarımızla hizmet vermekteyiz. Ayrıca bünyemize bağlı Kiralık olarak çalışan yabancı plakalı ; POLONYA,MAKEDONYA, HIRVATİSTAN, SLOVAKYA, ÇEKOSLAVAKYA, BULGARİSTAN, ve TÜRKMENİSTAN, GÜRCİSTAN ülkelerinin araçları ile de müşterilerimizin sevkiyatları en güvenilir şekilde taşınmaktadır.

FİLOTÜRK araç takip sistemi ile 24 saat araç ve yük kontrol takibi yapılmaktadır.

ŞAHİNER LOJİSTİK Uluslararası Nakliyat Türk Cumhuriyeti Ülkeleri taşımalarında ilk akla gelen nakliye firması özelliğini taşımakta olup, bu sorumluğunun bilincinde hizmet vermektedir.

ŞAHİNER LOJİSTİK Uluslararası Nakliyat uzmanlaştığı servis ve hizmetlerin yanı sıra sektördeki tecrübe ve deneyimini siz değerli iş ortaklarıyla paylaşıp uluslararası Kara ,Hava, Deniz ve Demiryolu Nakliye Organizasyonu ,Proje taşımacılığı transit ve açık yükleme İthalat/İhracat Nakliyelerinizde de Forwarder organizasyon çözüm ortaklığı da sunmaktadır.

Organizasyon/Forwarder Hizmetlerimiz: Tüm Avrupa-Asya ve Türki Cumhuriyetleri ülkeleri komple ve parsiyel Ortadoğu ,CIS ülkeleri Rusya , komple ihracat ve ithalat karayolu proje taşımacılığı.

Servislerimiz ve Uzmanlık Alanlarımız: Özbekistan, Türkmenistan, Kazakistan, Tacikistan, Kırgızistan, Azerbeycan, Afganistan, Moğolistan, Rusya, Ukrayna, Gürcistan, İran, Irak, Makedonya, Hırvatistan, Bulgaristan, Romanya, Macaristan, İtalya, Slovakya, Polonya, Çek Cumhuriyeti, Yunanistandır.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.