İstasyon Mahallesi, Küçükçekmece/İstanbulHerkese merhaba ,

Sanal Hocam olarak yola ilk çıktığımız da hedefimizin ne olduğunu veya tam olarak nasıl birşey yapmamız gerektiğini kestiremiyorduk. Ama uzman ekip kadrosu oluşmaya başlandıkça bu grubun insanlara yararlı birşeyler yapması gerek kanısına ulaştık. Bu sonuçtan sonra daha hızlı çalışıp, daha çok içerik üretmeye başladık. Gelen her fikri değerlendirdik, kullanıcılarımızın tavsiyelerini dikkate aldık ve herşeyden kendimize bir ders çıkarttık. Sonucun da Sanal Bilgi Danışmanlığımız olan www.sanalhocam.xyz sitesini hayata geçirdik.

İçerik olarak A’dan Z’ye diye tabir edilecek birçok konu barındıran web sitemiz, tamamen arkadaşça bir havada yazılan makalelerden ibarettir. Bizde samimiyet esaslı kuraldır. Okuyucumuzla ne kadar samimi olabilirsek, bizleri sahiplenmeleri o kadar kolay olur dedik ve bu doğrultuda ilerlemeye de devam ediyoruz. Kuruluşumuzun 2. haftasında 500 kişilik bir aile olduk bile.. Bu aile de sizleri de yanımız da görmekten mutluluk duyarız.

Unutmayın ki, bilgi paylaştıkça güzeldir. Sitemizin genel olarak tanıtımını sonlandırırken, siz değerli dostlarıma sevgi ve saygılarımı sunuyorum. En kısa süre de görüşmek dileğiyle..Web Site URLZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİstanbul
Mesafe: 18 km
Adresİstasyon Mahallesi, Küçükçekmece/İstanbul
Sektör
Anahtar Kelimeler     
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.