+90 507 883 75 91

Organize Sanayi Bölgesi, Melikgazi, 21. Sokak no:2/D KayseriÇeyrek asrı aşan bilgi birikimiyle Kayseri’de üretime başlayan SANATDE kaliteli ürün ve müşteri memnuniyeti stratejisi ile Avrupa ülkeleri başta olmak üzere yurt içi ve yurt dışına ihracatlarına emin adımlarla büyümesini sürdürmektedir.

SANATDE yatak, demonte baza, baza, başlık, ranza, sehpa, aksesuar, masa ve sandalye ürün gamıyla 2640 m² kapalı alanda üretim yapmaktadır. Son derece modern alt yapıya sahip olan SANATDE teknoloji ve Ar-Ge konularında önemli yatırımlar yapmıştır.

Kalite Politikamız, tüketicinin ihtiyaçlarını müşteri zevkleri doğrultusunda kullanımı kolay, insan sağlına zarar vermeyen, insanların hayatlarını kolaylaştıran fonksiyonel, yaratıcı ürünler üretmektir.

Misyonumuz, mevcut kaynaklarını etkili ve verimli bir şekilde kullanarak her çevreden müşteriye memnuniyet ve ihtiyaç odaklı üretim yaparak ekonomik pazarda en iyi şekilde varlığını hissettiren, yeniliklere ve teknolojik gelişmelere sürekli açık değerlerini günden güne en üst seviyeye taşıyan mobilya üreticisi olmaktır.

Vizyonumuz, Dünya ve ülke çapında öncü, girişimcilik ruhu, ilk ve örnek olma özelliği taşıyan tasarımlar ışığında geliştirdiğimiz projeler ile ülkemizin önemli mimari yapıtlarını inşa etme bilinci ve sorumluluğunu benimsemekteyiz.


PAYLAŞ   Facebook Twitter LinkedIn Google+

Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 507 883 75 91
FacebookZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletKayseri
Mesafe: 622 km
AdresOrganize Sanayi Bölgesi, Melikgazi, 21. Sokak no:2/D Kayseri
Sektör,
Anahtar Kelimeler        
 1. Ahmet Çetinarastacı 21 Ağustos 2015 15:13:

  Kayseride daha 2 yıllık bir firmasınız ama süper düzen,nizam ve intizam içersinde kalitenizi üretiyorsunuz ve her zaman kalitenizden söz ettiriyorsunuz başarılarınızın devamını dilerim Allah yardımcınız olsun

 2. Sinan 21 Ağustos 2015 15:44:

  Kalite bir firmanın olmazsa olmazı soyadı dır . SANATDE bunu benimsemiş ve ürünleri ile kalitesinden söz ettirmiştir.

 3. Enes 25 Ağustos 2015 07:43:

  Maşallahınız var! Alt yapı,ticari zeka ve müşteri memnuniyeti farklı boyutlara taşınmış oturaklı ve karakterli bir firma Mude Metal’e ve Sanatde ye teşekkür ediyorum

 4. Yahya Riza Yucel 31 Ağustos 2015 08:18:

  Kaliteyi , sağlam yarı mamülü ve sıkı iş gücünü bir ürüne dökerek kalite standartlarının üstünde bir işçilik çıkarmamız devamlı önümüzü açacaktır . Allah yardımcımız olsun . Siz değerli iş ortaklarımızada saygılarımı sunar teşekkür ederim.