Santeks Tekstil Makineleri
tren

Santeks Tekstil Makineleri

Sanayi, Atatürk Cd. No:116, 34165 Güngören/İstanbul, Türkiye
636 görüntüleme

Santeks Makine, yıllardır müşterilerine kaliteli malzemelerden üretilmiş makinelerini sunmaktadır. Satın alma sonrasındaki teknik desteği ile mutlu müşterilere ulaşmaktadır.

2003 yılında “ En yeni ve son teknoloji tekstil makineleri üreterek/tedarik ederek müşterilerine dünya standartlarında ürünler sunmak” ilkesi ile yola çıkan Santeks Tekstil Makineleri İt. İhr. Ltd. Şti” geçen zaman içinde Türkiye’nin en küçük tekstil üreticisinden en büyüğüne , en iyi teknik servis ve hizmetini gerçekleştiren, yüksek müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmaya özen gösteren bir firma haline gelmiştir.

2008 yılında Özbekistan/Taşkent’te, ilk yurtdışı ofisini açan Santeks Tekstil Makineleri, Özbekistan başta olmak üzere çok sayıda ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir. Yeni Pazar arayışı içerisinde Afrika başta olmak üzere Türki Cumhuriyetlere yönelik ihracat çalışmaları devam etmektedir. Kurulduğu günden bu yana çok sayıda firmaya, tekstil makinesi projesi çizmiş ve üretim hattı kurmuş, faaliyet gösterdiği ülkelerde güvenilir bir marka haline gelmiştir. Santeks, bünyesinde ayrıca Boosan, Axe&Lion, Haase Kuhn markaları barındırmaktadır.

Uzman ekibi ile 7/24 servis ve yedek parça destek hizmetini sürdüren ve sürekli yeni teknoliji tekstil makineleri ile ürün yelpazesini genişleten Santeks Tekstil Makineleri,., Groz-Beckert Company, Schmetz Needle gibi dünyanın ileri gelen tekstil makine ve yedek parça üreticileri ile işbirliği yapmaktadır.


YouTube

Videoyu yükleyerek YouTube'un gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Videoyu yükle

Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.