Sbz Tekstil

Sbz Tekstil

merkezefendi 7045 Sokak Fabrikası No:19 Bozburnu Mahallesi Merkez Okul Denizli
386 görüntüleme

Firmamız izmir merkezli olup denizli ve Estonya’nın Tallinn şehrinde faliyet gösteren şubemiz bulunmaktadır. Sbz tekstil müşteri taleplerini, modern tasarımlar ve kaliteli ürün imalatıyla karşılamaktayız. Geniş çaplı ürün yelpazemizi sezonlarına uygun olarak ve kendi tasarımlarımızdan oluşturmaktayız. Bunun dışında, müşteriye ait tasarımlar da üretmekteyiz .
Organik Pamuk ve Better Cotton pamuğundan üretilmiş ürünlerin en büyük imalatçılarından biridir. Soft Cotton, MicroCotton, ve Penye iplikten üretilmiş ürünler koleksiyonumuzda mevcuttur. Firmamız tecrübeli ve yetenekli ekibimiz ile müşterilerimz e hizmet vermekteyiz. Firmamız, ürettiği iplikleri kullanarak, son teknolojiyle, dokuma ve boya fabrikalarında, kaliteden ödün vermeden üretim yapmayı ilke haline getirmiştir.

Firmamız ihracat odaklı çalışmaktadır. Ürünlerimizi hem markamız,hem de müşterilerimizin kendi markalarını kullanarak, ağırlıkta Avrupa ülkeleri ve rusya ya ihraç etmekteyiz. Tanınmış mağaza ve market zincirlerine hizmet vermekte olup, aynı zamanda toptan ve perakende alıcılarımız da mevcuttur.

Enerji verimliliğini artırarak, Fabrika binasındaki tüm makine ve ekipmanların enerji performanslarını sürekli olarak izlemeyi, değerlendirmeyi ve geliştirerek enerji kullanımını optimize etmeyi, her türlü bilgi ve kaynaktan yararlanarak, yeni teknolojileri takip etmeyi, alternatif modern enerji kaynaklarını araştırmayı sürdürmekteyiz.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.