SCS Otomatik Panjur ve Kapı Sistemleri

SCS Otomatik Panjur ve Kapı Sistemleri

Ankara İvedik Organize Sanayi Bölgesi, 1332. sokak no:82 Yenimahalle Ankara
1,122 görüntüleme

SCS YAPI SİSTEMLERİ 2005 yılında sektöre dahil olarak, imalat ve montaj kalitesiyle yüksek standartta ürünü hedeflemiştir. Profesyonel bir ekip tarafından kurularak, Ankara’ da başlayan faaliyetlerini, Ankara dışındaki illerde verdiği temsilciliklerle geliştirmiş, öncelikle ürün ve hizmette kalite hedefi ile çalışmalarına yön vererek sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer almayı başarmıştır. Satış, üretim ve montajın yanında piyasadaki yerini hazırlamak ve pazara kendini kabul ettirmek için çalışmalarına hızla devam etmektedir. Firmamız 2005 senesinde 400 m2 bir alanda başlamış olduğu hizmetine, şu anda 2.000 m2 lik kapalı alanda günlük kapasitesini 250 panjura çıkartmıştır. Güçlü stoğumuz ile imalatçı diğer firmalara toptan malzeme satışlarımız hız kazanmıştır. ALUSEL markasının gücü ile panjur grubunda hızlı ve kaliteli yükselişimizi her geçen gün daha ileriye taşımaktayız. Ayrıca, tüm panjur, stor ve plisse sineklik sistemlerimiz SCSTOR markası ile, otomatik kapı sistemlerimiz ise PROGATE markası ile toptan ve parakende olarak satışa sunulmuştur.

Çalışma sistemimiz asla üretip satmak değildir. Her türlü teknik hizmet ve servis anlayışımızla ürünlerimizin arkasındayız. Biliyoruz ki sadece bu sektörde değil tüm sektörler de yaşanılan en büyük sıkıntı satış sonrası servis hizmetidir. Siz bu hizmeti kusursuz yapabilirseniz, başka hiç bir çaba göstermenize gerek kalmayacaktır ve bu anlayış ile yolumuza devam etmekteyiz.

Firma olarak şuna inanıyoruz ki, sistem üretiminin her basamağında, profilden en küçük vida parçasına kadar doğru tercihler tüm sistemin kalitesini garanti altına alır. Bu anlamda, sisteme katılan en ufak parça kaliteli üretimin maksimum konfor ve güvenliğin ölçütüdür. Ve biliyoruz ki bir ürünün kalitesi şirketin tamamının kalitesinin aynasıdır. Bu anlayışla çıktığımız yolda, kaliteli malzeme, üstün hizmet anlayışı ve sorumluluk beraberinde başarımızı getirecektir.
Tekrar söylüyoruz “Başarmamamız için hiçbir neden göremiyoruz ve biz bu işi iyi biliyoruz”


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.