Şeker Nakliyat

Şeker Nakliyat

Menderes Mh., 35435. Sokak (435. Sk.), 33190 Mersin/Mersin İli, Türkiye
1,102 görüntüleme

Mersin şeker nakliyat şehir içi ve şehirler arası sigortalı, ambalajlı, uzman ekip ve ekipmanlarıyla taşımacılık yapmaktadır.
1993 yılından buyana şehiriçi ve şemirler arası güvenilir taşımacılık yapmaktadır. Mersinden tüm illere seferlerimiz mevcuttur. Hemen teklif alınız.

mersin şeker nakliyat eşyalarınıza özen göstererek bir yerden diğer yere taşır. Sigorta poliçesi imzalandıktan sonra uzman kadromuz ile eşyalarınız evinizde demonte edilerek paketlenir ve muntazam bir şekilde araçlarımıza istif edilir. Eşyaları yerleştirirkende yine aynı şekilde araçtan muntazam bir şekilde indirerek özenle yerine yerleştirir ve monte ederiz. Mersin ve çeresinde rakipsiz firma olarak siz değreli müşterilerimizin taleplerine cevap vermek için yanınızdayız. 03243585006 05423737133. telefonlardan ulaşabilirisiniz. 

Taşımacılığının kolay olması için taşıma esnasındaki her şeyi en iyi şekilde düşünüyoruz. Nakliye esnasında ambalajlamanın önemini bilmekte ve sürekli kendimizi yenilemekteyiz. Eşyalarınızı bizim için önemli ve değerli olduğunu bilerek ve bunu prensip edinerek, bütün eşyalarınızı paketliyoruz ve taşıma esnasında hasar oluşmamasıiçin gerekli tedbirler alıyoruz. Kalite hemen yanınızda. 


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.