+90 264 277 69 29

Semerciler Mh., Çark Caddesi 11-67, 54000 Sakarya, TürkiyeSembol’e Hoşgeldiniz…
Güvenilir, kaliteli, dinamik hizmet · Mükemmeliyet · Memnuniyet · Uzman kadro, doğru çözümler Gayrimenkul ile ilgili her konuda müşterilerimiz için çözüm ortağı olmayı hedefliyoruz. Müşterilerimizin emlak ile ilgili her türlü ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunmak için çalışıyoruz. Sembol’den hizmet almayı seçen kişiler gereksinim duydukları tüm hizmetlere kolayca ulaşabilirler.
Hizmetlerimizi sunarken, en küçük ayrıntıda bile müşterilerimizin kendisini özel hissetmesini sağlayacak çözüm önerilerimizi onların önceliklerine göre planlıyoruz. Profesyonel iş anlayışının gerektirdiği tüm teknolojik imkanlarımızı sizin için kullanıyoruz.
Emlak danışmanlığında Sembol farkını yaşamanız için ofisimizi ziyaret etmenizi bekliyoruz.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 264 277 69 29
TwitterZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletSakarya
Mesafe: 122 km
AdresSemerciler Mh., Çark Caddesi 11-67, 54000 Sakarya, Türkiye
Sektör,
Anahtar Kelimeler  
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.
  1. Cagdas Etege
    Cagdas Etege 07.03.2017 13:38:

    Biz Deutsche Vermögensberatung AG olarak 1970 yılından beri Almanya’da müşterilerimize, Finans ve Sigorta Danışmanlığı hizmeti sunuyoruz. Sizin yapmanız gereken sadece Ev almak isteyen müşterileri bana yönlerdirmeniz, ben ise, burada bir çok Banka ile ortak çalışıyorum, sizin müşterilerinize en uygun Krediyi alıyoruz.
    Eğer sizde bizimle çalısmak isterseniz sizden gelecek her müşteriden ortalama 50€ ile 200€ arasında, Ek bir kazanç elde edebilirsiniz. Şimdiden birlikte çalısmak dileği ile …