Şentürk Marketler (Duisburg, Walsum & Hamborn)

Şentürk Marketler (Duisburg, Walsum & Hamborn)

Friedrich-Ebert-Str.21, 47179 Duisburg
3,118 görüntüleme

Şentürk Market, bir aile şirketi olarak 1990 yılında iş sektörüne giriş yapmıştır.

Duisburg-Walsum `da hizmet verirken, diğer marketini de Duisburg-Hamborn`da Huzur Market adıyla acıp hizmet etmeye devam etmiş; daha sonra Huzur Market adını Lema olarak değiştirip hizmet vermeye devam etmiştir.

Hız kesmeden kaliteli hizmet, saygi ve sevgi anlayışıyla büyüyerek daha büyük bir alana geciş yapmış adını Lema Market`ten, Şentürk-Hamborn Market olarak değiştirmiştir.

Sektöründe 25 yıllık iş tecrübesiyle Şentürk Marketler zinciri olarak Almanya`da Duisburg-Walsum ve Duisburg-Hamborn şubeleri ile toplam 2000 m² alanda yaklaşık 40 calışanıyla kaliteli ve güler yüzlü hizmet vermektedir.

Şentürk Marketler Zinciri; belgelerle tescillenmiş gıda, temizlik, kişisel bakım, helal et kesimleri, nonfood kategorilerinde 20.000 kalem ürünün satışını yapmaktadır. Aynı zamanda kasap, şarküteri, unlu mamüller, taze balık, taze sebze ve meyve ürünleriyle yüksek kalite ve üstün deneyimleriyle müşterilerine “ŞENTÜRK” güvencesi ile hizmet sunmaktadır.

Şentürk Market`ler zinciri, haftanın 6 günü sabah saat 07.30`dan akşam saat 19.30`a kadar ilk günkü heyecanıyla kesintisiz hizmet vermektedir.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.