Seri Yapı Tasarım

Seri Yapı Tasarım

Kalım sokak No.19/5 Siteler Altındağ Ankara
1,163 görüntüleme

Firmamız Ankara Siteler’de akrilik tezgah imalat ve dekorasyonu hizmeti vermektedir.

Ankara Akrilik tezgah firmalarından olan firmamız, Akrilik mutfak tezgahı, akrilik banyo tezgahları, akrilik merdiven,akrilik banko,ıslak hacim lavabo tezgahı imalat ve satış hizmeti vermektedir.

Firmamız FRANKE ve DOMINOX bayiliği yapmaktadır.

Bunun dışında ahşap mobilya proje dekorasyon hizmeti veren firmamız, hastane dekorasyonu, otel dekorasyonu, mağaza dekorasyonu, restaurant dekorasyonu hizmeti vermekteyiz.

Firmamız kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği hizmetler sayesinde yerel ve bölgesel önemli başarılara adını yazdırmıştır. Bu başarının ve gelişimin arkasında yılların verdiği iş tecrübesi,bilgi birikimimiz ve güvene dayalı iş ilişkilerimiz yer almaktadır. İşbirliği içerisinde olduğumuz tüm kurum ve kuruluşlarla tesis etmiş olduğumuz karşılıklı güven, çalışma anlayışımızın en önemli değerini oluşturmaktadır.

Güvene dayalı güçlü ilişkilerimizin bundan sonraki süreçte de tüm paydaşlarımız ile sürdürülmesi en önemli gayretimiz olacaktır.

Sektördeki tecrübemizden hareket ederek insana ve çevreye duyduğumuz saygıyla dünü, bugünü ve yarını gelecekle buluşturuyor, yapı tasarım & dekorasyon sektöründe çığır açan projelerimizle sizlere daha ferah ortamlar hazırlıyoruz.

Bu anlayış çerçevesinde tutkuyla bağlı olduğumuz işimizi,insanımıza modern dekorasyonlar sunmanın çabası içinde yürütüyoruz.

HASTANE,AMELİYATHANE ve ÇOCUK DOĞUM ÜNİTELERİNE AKRİLİK TEZGAH İMALAT ve DEKORASYON HİZMETİ VERİLMEKTEDİR.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.