Sertel Lojistik

Sertel Lojistik

Hacıeyüplü Mahallesi, Hacıeyüplü Caddesi, Denizli Merkez/Denizli
1,311 görüntüleme

Şirketimiz 1993 yılında kurulmuş olup Denizli merkezli firmadır. Sizlerin destek ve güveniyle lojistik ve taşımacılık sektörünün önde gelen kuruluşları arasında yerini almıştır.

Firma olarak müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti verebilmek için sürekli büyüyor, gelişiyor ve teknolojik gelişimleri yakından takip ediyoruz. Bu doğrultuda sektörümüzde, yüksek müşteri odaklı politikasıyla hizmet sunmaktan onur duyuyoruz.
Sertel Lojistik Turgutlu/Manisa, Sütçüler/İzmir, Işıkkent / İzmir, Bursa, Bandırma/Balıkesir, Polatlı/Ankara, Konya, Samsun ve Afyon şubeleri ile toplam 20000 m2 kapalı depo alanı 42000 m2 garaj ve 450 adet araç filosu 510 adet donanımlı personeli ile günlük 12.500 ton yük sevk etme kapasitemizle bölgemizin öncü lojistik firmaları arasındayız.
Sertel Lojistik, yurt içinde Türkiye’nin her noktasında hizmet verebilen, müşterilerine yatırım harcaması yaptırmadan, sektöründeki gereksinimleri karşılayan, optimum çözümleri insan kaynakları ve finansal kaynaklarıyla gerçekleştiren, Kuru yük, damperli yük, silo bas taşımacılığı , soğuk zincir frigo ve canlı hayvan taşımacılığında, Uluslararası nakliye konusunda Ege Bölgesi başta olmak üzere Akdeniz ve Marmara bölgelerinden Avrupa, Asya ve Ortadoğu ülkelerine ihracat ve ithalatlarda hizmet veren Türkiye’nin önde gelen Lojistik firmalarından biriyiz.
Araçlarımız donanım olarak en yeni donanımlara sahiptir. Araçlar 24 saat boyunca uydu takip sistemi ile takip edilmektedir. Aynı zaman da müşterilerimize şifre verilerek müşterilerimizin de takip etmesi sağlanmaktadır. Soğuk zincir taşıyan araçları da müşterilerimiz anlık olarak ünitenin derecesini görebilmektedir.

Çalıştığımız başlıca ülkeler;

Özmal araçlarımızla çalıştığımız başlıca ülkeler İspanya, Portekiz, İtalya, Romanya, Sırbistan, Yunanistan, Almanya, Belçika, Hollanda, Avusturya, İsviçre, Fransa, Polonya, Danimarka, gibi ülkeler. Fakat Türkiye ve Avrupa da partnerlerimizle diğer Avrupa ve Ortadoğu Ülkelerine çözüm sunmaktayız. Kara yolunun kullanıldığı her nokta dan ihracat ve ithalat mallarınızı taşıyoruz.

Tenteli ve frigo araçlar ile daha hızlı, güvenli olarak gıda, ilaç ve kimyevi maddeleri taşıyarak Türkiye ekonomisine katkıda bulunmaktayız. Raf ömrü kısa malların Avrupa ya, ya da Avrupa dan Türkiye ye taşımasını yapmaktayız.
Detay görüşmeler her zaman açık olduğumuzu belirtir. Değerli siparişlerinizi bekleriz.

Saygılarımızla,


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.