SERT'S

SERT'S

44 Allée Notre Dame des Anges, Le Raincy, Fransa
1,241 görüntüleme

Google AdWords Reklamları ile Yeni Müşteriler Kazanın.

İnsanlar Google’da anahtar kelimelerinizden birisini kullanarak arama yaptığında, reklamınız arama sonuçlarının yanında veya üstünde görünebilir, bu sayede zaten sizin ürün veya hizmetleriniz ile ilgilenen kişilere reklamlarınızı göstermiş olursunuz. İnsanlar, reklamınızı tıkladıktan sonra web sitenize gider ve bir satın alma işlemi yapabilir veya sizinle ilgili daha fazla bilgi edinebilir.

Google AdWords reklamları ile yalnızca reklamlarınıza tıklandığında ödeme yaparsınız. Pazarlama hedefleriniz doğrultusunda metin reklam, resim reklam veya video reklamlar olmak üzere, çeşitli reklam biçimlerinde reklam yapmayı tercih edebilirsiniz, en önemli özelliklerinden birisi de AdWords sisteminin gelişmiş raporları sayesinde reklamlarınızın performansını izleyebilir ve gelecek dönemki diğital pazarlama stratejinizi bu bilgilere göre şekillendirebilirsiniz.

Google Adwords Reklam hizmetini en hızlı ve ekonomik bir şekilde Google tarafından sertifikalandırılmış şirketimizden alabilirsiniz. Reklam kampanyalarınızın açılması, yayınlanması anahtar kelimelerinizin analizi ve reklamın optimizasyonu Google Sertifikasına sahip uzmanlarımız tarafından yapılır. Dönüşüm takibinizi yaparız, Anahtar kelime performanslarını izleriz, Tıklama başı maliyetleriniz azalır. Reklamınızın kalite puanı yükselir, Daha az bütçe ile daha uzun süreli reklam yaparsınız.

Daha fazla bilgi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.