Sesa Group

Mecidiyeköy Mh., Kervan Geçmez Sokak, 34200 Şişli/İstanbul, Türkiye

SeSa Group ‘Salih Dursun’ tarafından büyük bir öz veri gösterilerek merkezi İstanbul da olmak üzere 2013 Mayıs ayında kurulmuş ve faaliyet göstermeye başlamıştır.

Gösterdiği bir cok başarılı,yenilikçi ve örnek hizmetleri sayesinde, her geçen gün sağlam adımlarla büyümeye devam etmiştir.

Firmamızın girişimcilik ruhu sayesinde de farklı sektörlerde tecrübeler edinmıstir. İlk olarak sektorlerınde başarılı, konularında uzman yöneticiler ile bir araya gelerek oluşturdukları yönetim kadrosu ile başlangıç da güvenlik sektörü olmak üzere hemen ardından başlayan Güvenlik içi eğitim, Valet parking, Temizlik, Teknik konularında da değerli başarılar kazanarak müşteri memnuniyetinin tek amacı olduğunu bir kez daha göstererek bu koşulları ‘’ SeSa Group’’ ailesi olarak ilke edinilmişdir.

Firma ayrıca ‘SeSa Group’ çatısı altında Kurumsal yönetim ilkelerini uzun vadeli ve kalıcı başarının bir gereği olarak görmekte ve uygulamaktadır. Çalışanları, uzun vadeli ve güvene dayalı ilişkiler kuran, iş süreçlerine enerji, dürüstlük, tecrübe ve değer katan başarılı birer profesyonellerdir.


Twitter
Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle