Seyirevi Reklam ve Bilişim San. Tic. Ltd. Şti.

Konak Mahallesi, Merkez Sk. No:3, 16110 Nilüfer Bursa, Türkiye
(0/5)
Fotoğraflar
Açıklama

Seyirevi Reklam ve Bilişim San. Tic. Ltd. Şti – Seyirevimarketing.com, Bursa merkezli olup Hasan AYDEMİR tarafından kurulmuştur. Firmamız Türkiye ve yurtdışı genelinde Yazılım ve İnternet Reklamcılığı hizmetini gerçekleştirirken, kurulduktan bir yıl sonra Gümrük ve dış ticaret danışmanlığı ofisini ve ekibini de bünyesine katarak çalışma sistemini ve gümrük tecrübesini yazılım ve bilişim sektörüyle birleştirerek klasik hizmet sektörüne ve gümrükçülük anlayışına yeni bir boyut getirmeyi hedeflemiş bir firmadır. 4 yıllık dış ticaret ve bilişim sektörü deneyiminin neticesi olarak 2016 yılında şirketimiz kurulmuş ve sektörde hizmet vermeye başlamıştır.2017 yılında Müşavir Gümrük Müşavirliği’nin bünyemize katılması ile kadrosunu genişletmiş ve uluslararası alanda da faaliyetlerini geliştirmiştir.

Firma merkezli kaliteli hizmet sunmayı benimsemiş olan şirketimiz, Türkiyenin bir çok şehrinde olmak üzere tüm ülke çapında ve 14 ülkede gerek kendi elemanlarımız gerekse anlaşmalı çözüm ortaklarımızla siz değerli firmalarımıza hizmet sunmaktadır.

Grup şirketlerimizin ve çözüm ortaklarımızın ürettiği ürünlerin Türkiye ve Dünya pazarında satışı, firmalarımızın ihtiyaç duyduğu hammadde, ara mamül vb. ürünlerin temini, yeni Pazar ve müşteri ağı oluşturma bununla birlikte gerek yurt içi gerek yurt dışı müşteri portföyünün artırılması hizmeti siz değerli firmalarımızın gerek zaman kaybını önleyerek daha hızlı gelişimine yardım etmekte gerekse kurumsal yapınızın oluşmasına fayda sağlamaktadır.

Çalışma prensibimizin temelinde müşteri memnuniyeti ilkesi yer almaktadır. Hızlı, doğru ve kaliteli hizmet sunmak günümüzde firmalarımızın temel ihtiyacıdır.

Farklı üretim ve hizmet sektörlerinde müşterisi bulunan firmamızın çeşitli sektörlerde verdiği hizmetler aşağıdaki gibidir;

Gümrük Müşavirlik hizmetleri
Dış ticaret danışmanlığı,
Teşvik danışmanlığı,
Firmalar için müşteri portföy oluşturma (Yurt içi / Yurt dışı )
Ucuz hammadde tedariği ( Yurt içi / Yurt dışı )
Dış ticaret eğitimi
Dış ticaret ile ilgili sorunlarda Hukuk danışmanlığı ve avukatlık hizmeti
Uluslararası mali denetim hizmeti ve mali danışmanlık
Haftalık bilgilendirme toplantısı ve evrak denetimi (İşyerinizde veya ofisimizde)
Firmanıza yönelik e-arşiv (Web sayfamızda kendi şifrenizi oluşturarak kullanım)
İş akış desteği (Dış ticaret evrak hazırlama, bankacılık, antrepo vb.)
Firma bazında müşteri temsilcisi (Bursa-İstanbul-Mersin-Ankara / Belçika, Gürcistan, Almanya, Liberya, Suudi Arabistan, İran, Rusya, Kolombiya, Dubai)
Uluslararası mali denetim ve dış ticaret hukuku desteği (Çözüm ortaklarımızca)
Ar-ge (Dış ticaret işlemlerinizle ilgili yazılım, güncel teknolojik raporlama progrl.-entegratör hizmeti)
Ücretsiz verilen diğer hizmetlerimiz.

Misyon: Uluslararası alanda ürün ve hizmetlerde yenilikçi teknoloji ile daha uygun ve daha kaliteli bir şekilde hizmet vermektir

Vizyon: Dünya’nın güvendiği ve benimsediği ürün ve konseptlerin ana tedarikçisi olmak.

Seyirevi Marketing size her daim gururla dünyada hizmet vermeye hazırdır.

Kalite Politikamız Tedarikçi ve tedarikçilerle güvene dayalı bir işbirliği içinde olmayı, firmamızın ve Türkiye’nin adını dünyaya daha çok duyurmak amacına hizmet etmek üzere, mevcut teknik, idari ve mali birikimlerimizi yurt dışına taşımak içinde bulunduğumuz topluma ve çevreye saygılı, örnek bir kuruluş olmayı, ve İş hacmini sürekli geliştirerek, ülke ekonomisine katkıda bulunmayı tüm süreçlerde, müşterinin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayan bir anlayış içinde güvenilir ve aranan firma olmayı hedeflemekteyiz.

Şirketimize göstereceğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederiz.

Sosyal Medya
Facebook
Instagram
Anahtar Kelimeler
Konum
Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle