Siena Turizm Org. Dan. Tic. Ltd. Şti.

Siena Turizm Org. Dan. Tic. Ltd. Şti.

Piri Paşa, Müze Sk. No:18, 34445 Beyoğlu/İstanbul, Türkiye

Havacılık sektörü ülkemizde son yılların en hızlı büyüyen sektörüdür. Ülkemizde kara ve deniz yolu ulaşımlarının havayolu ulaşımına dönüşmeye başlaması 2003 yılında ivme kazanmış ve giderek büyüme eğilimi göstermektedir. Sivil Havacılık sektörünün, teknolojik gelişmeler,yenilikçi fikirler,sektöre giriş yapan yeni şirketler ve bu şirketlerin hizmet ve fiyat alanındaki rekabetlkeri göstermektedir ki Ülkemizde öteden beri var olan Kara ve Deniz yolu taşımacılığının yerini yakın gelecekte Havayolu taşımacılığı alacaktır.

İstatistiki verilere göre son 10 yılda Türk sivil havacılığının 2003 yılında 65 bin olan çalışan sayısının 2012 sonu itibarıyla 167 bin 161 kişiye, 2,2 milyar dolar olan cirosunun da 21,4 milyar dolara yükselmiştir.Bu durum Ülkemiz açısından istihdam ve ciro artış rakamlarının son derece memnun edici hal alması demektir.Sivil havacılık sektöründe istihdamın 2012 yıl sonu itibarıyla 2003 yılına göre 3, cironun ise 10 katına çıktığı gözlenilmiştir.

Oldukça yeni sayılacak bu sektörde şüphesiz ki tecrube ve deneyim son derece önemlidir.Havacılık sektörünün gelişmeye başladığı yıllardan daha önce;1999 yılında sektöre dahil olan firma kurucularımız,biriktirdikleri tecrübe ve kazandıkları deneyimleri 2011 yılında Siena Turizm San.Tic.Ltd.Şti çatısı altında yatırım ve hizmete dönüştürmüşler,işi sadece ‘Bilet kesimi,Vize Hizmetleri,Otel rezervasyonları yapmak’dan ziyade Siena Turizm ile, tüm hizmetler için satış öncesi ve sonrası sağladığımız Yardım-Hizmet-Uygun Fiyat-Müşteri Memnunmiyeti-Yenilikler ve Gelişmelere açık olan hizmet anlayışımızla birleştirerek müşterilerimize sorunsuz seyahat ve maddi tasarruf sağlamaktayız.

Şirketimiz TURSAB’ın 7121 Numaralı acentası olup,Tüm İç Hat ve bazı Dış Hat seferleri yapan Havayolu firmalarının yetkili acentası görevini yürütmektedir.Sahip olduğumuz Lisans ve Yetki belgelerinden bazıları aşağıda istfadenize sunulmuştur.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.