Silver House Consultant Services
tren

Silver House Consultant Services

Yeniköy, Kapalı Bakkal Sk. No:8, 34464 Sarıyer/İstanbul, Türkiye

Silver House Consultant Services” Ailesi, sizin için doğru adres… 30 yıllık tecrübemizle ; İstanbul’da, Tüm Boğaz Etiler Levent Ulus Muğla-Bodrum da, villa daire yalı plaza residance yazlık ve işyeri ve ofis, hazır ofis, istekleriniz için doğru bilinçli güvenilir profesyonel seçeneklerimizi size sunmaktan gurur duyarız.

Geniş seçeneklerimiz için web sitemizi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz .

Ayrıca İç mimarlık, proje, tasarım, her türlü yapılandırmalarınız profesyonel çözüm ortaklarımızla birlikte en kısa ve iyi şekilde sizlerin isteği doğrultusunda sonuçlandırılmaktadır. Bilgi teknolojileri adına her türlü proje tasarım danışmanlık hizmetleri, uygulama, güvenlik, kamera sistemleri, akıllı ev, okul, iş yeri, avm, hava alanları güvenlik,marina, liman işletmeleri, zayıf akım ve her türlü bilgi teknolojileri, telekomünikasyon, elektronik sistem hizmetleri danışmanlıkları ve alt yapı uygulamaları profesyonel ekiplerimizce Muğla Bodrum-İstanbul ve tüm yurt içinde olmak üzere hizmet vermektedir.

Firmamız “İstanbul Emlakçılar Odası” ve “Esnaf ve Sanatkarlar Odası” üyesidir. “Silver House Consultant Services” Firma ismimiz Türk Standartları Enstitüsü’nce onaylanmıştır.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.