+90 212 2235161

Yeniköy, Kapalı Bakkal Sk. No:8, 34464 Sarıyer/İstanbul, Türkiye


SiLVER-HOUSE-LOGO.jpg

Silver House Consultant Services” Ailesi, sizin için doğru adres… 30 yıllık tecrübemizle ; İstanbul’da, Tüm Boğaz Etiler Levent Ulus Muğla-Bodrum da, villa daire yalı plaza residance yazlık ve işyeri ve ofis, hazır ofis, istekleriniz için doğru bilinçli güvenilir profesyonel seçeneklerimizi size sunmaktan gurur duyarız.

Geniş seçeneklerimiz için web sitemizi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz .

Ayrıca İç mimarlık, proje, tasarım, her türlü yapılandırmalarınız profesyonel çözüm ortaklarımızla birlikte en kısa ve iyi şekilde sizlerin isteği doğrultusunda sonuçlandırılmaktadır. Bilgi teknolojileri adına her türlü proje tasarım danışmanlık hizmetleri, uygulama, güvenlik, kamera sistemleri, akıllı ev, okul, iş yeri, avm, hava alanları güvenlik,marina, liman işletmeleri, zayıf akım ve her türlü bilgi teknolojileri, telekomünikasyon, elektronik sistem hizmetleri danışmanlıkları ve alt yapı uygulamaları profesyonel ekiplerimizce Muğla Bodrum-İstanbul ve tüm yurt içinde olmak üzere hizmet vermektedir.

Firmamız “İstanbul Emlakçılar Odası” ve “Esnaf ve Sanatkarlar Odası” üyesidir. “Silver House Consultant Services” Firma ismimiz Türk Standartları Enstitüsü’nce onaylanmıştır.

“Silver House Consultant Services”, the right address for you. 30 years of experience all of the Throat İstanbul’da, Etiler, Levent, Ulus a Nation Muğla-Bodrum villa apartment Villa plaza residans and has its registered office desires to true proud conscious reliable options to you. We recommend that yIn addition, interior design, project design, all kinds of repairs, renovations, all kinds of name information technology project design consulting services and applications, security, camera systems, smart home, school, workplace, shopping malls, airports, safety and all kinds of technological systems services consulting and infrastructure applications serve as expert teams.ou visit our web site for extensive options. Our company is a member of the İstanbul Chamber of real estate agencies. “Silver House Consultant Services” our company name has been Vice-Chair of the Turkish Standard.


PAYLAŞ   Facebook Twitter LinkedIn Google+

Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 212 2235161
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİstanbul
Mesafe: 14 km
AdresYeniköy, Kapalı Bakkal Sk. No:8, 34464 Sarıyer/İstanbul, Türkiye
Sektör, ,
Anahtar Kelimeler