+90 554 3014770

Anafartalar, Taşçılar Sk. No:4, 06050 Altındağ/Ankara, Türkiyesinemaxhd | Gönüllü sinemasever yazarlar tarafından oluşturulmuş, sinema dünyası hakkında ayrıntılı bilgiler, köşe yazıları, film incelemeleri ve fragmanlar içeren 2016 yılında piyasaya çok iddalı olarak çıkan bir web sitesidir.

sinemaxhd’de fragmanların yanı sıra oyuncu, yönetmen, senarist, yapımcı biyografileri ve filmografi bilgileri yer almaktadır. Kullanıcılarının siteye abone olması durumunda , vizyona girecek olan ve vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi ve fragmanlar hakkında bilgilendirerek, sinemaseverleri güncel bilgiler hakkında e-posta yoluyla haberdar etmektedir. Sinema tutkunlarının oluşturduğu bir site oluşu nedeniyle sinemaseverler tarafından SİNEmaxHD adıyla anılmaya başlanmıştır.

Eskiden sinema izle dendiğinde aklımıza TV gelirdi, O zamanlar herkeste televizyon yoktu, sinemada film izlemekte bir ayrıcalık sayılırdı.Genelde akşam olmadan gazete veya teletexten kanalların yayın akışını inceler ve sinema aktivitemizin programını yapardık.Kanalların yayın akışından habersizsek, haber bültenlerinin ardından kanallara göz gezdirir ve ailece izlenecek filmi seçerdik. Tabi en keyiflisi de kardeşimiz, kuzenimizle vs. gündüz TV izlerken bir fragman gördüğümüzde akşamın gelişini iple çekerdik.Haber bültenleri neden bu kadar uzun deyip eleştirirdik :))
Aşk Filmleri | Savaş Filmleri | Bilim Kurgu Filmleri o zamanlar daha bi heyecanlıydı. Nihayet film başlardı ve reklam yağmuruna rağmen yinede keyifle izlerdik. Yalnız bi dizi yada filmi kaçırdığımızda tekrarı oynayana kadar beklemek zorundaydık …

Şimdilerde teknoloji o kadar geliştiki televizyonu bile pek izlemez olduk.İmkanlar o kadar çoğaldı ki bilgisayarlar , tablet hatta cep telefonlarında bile film izlemek mümkün .Televizyona kıyasla internetten film izlemenin avantajı hiçbir zaman kavramının olmaması. İstediğinizde bilgisayar veya mobil cihazlarla internetin olduğu her yerden artık dizi ve film izleyebiliyoruz. Hala televizyonda sinema izlemek için akşamı beklemenin tadı başkaydı diyenlerde var tabi. Ama istediğinde dizi izle veya sinema izle , asıl keyif bu. Artık kaçırdığımız dizi yada filmleri her daim izleyebiliyoruz, keyfimizin kahyası TV kanalları değil, Bizleriz!

Bizler de geçmişten günümüze bu sorunları yaşayan bir nesil olarak sizlere , En iyi Film Sitesi SİNEmaxHD ekibi olarak sinemaxhd.com u takdim etmekten kıvanç duyarız. Hd görüntü kalitesinde film ve dizi izleyebilir vizyondaki filmlerin fragmanlarına gözatabilirsiniz. Film ve dizi isteklerinizi Film istek bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

sinemaxhd İLE SİNEMA iZLE KEYFİNİZİN KAHYASI SİZSİNİZ ! ! !

En iyi Film Sitesi | sinemaxhd.com SAYGILAR SUNARWeb Site URLZiyaret Et
Telefon+90 554 3014770
FacebookZiyaret Et
TwitterZiyaret Et
InstagramZiyaret Et
YouTubeZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletAnkara
Mesafe: 349 km
AdresAnafartalar, Taşçılar Sk. No:4, 06050 Altındağ/Ankara, Türkiye
Sektör,
Anahtar Kelimeler      
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.