SIR Dedektiflik, Danışmanlık Araştırma ve Takip Hizmetleri

SIR Dedektiflik, Danışmanlık Araştırma ve Takip Hizmetleri

Cekirge Caddesi No:123/1 Osmangazi Bursa

SIR Dedektiflik Danışmanlık Araştırma ve Takip Hizmetleri ünvanlı Firmamız 29 Ekim 2008 Tarihinde Bursa Merkezli kurulmuş olup; daha sonra gelen yoğun talepler üzerine Antalya Şubesi ve ardın dan da Kayseri ilin de de talepleri karşılamak üzere hizmet vermeye başlamıştır.

Hali hazırda müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda hukuka uygunluk ilkesiyle bağdaşan, bireylerin bireysel istemleri, firmaların ise kurumsal araştırma istemlerini Ülke genelinde karşılamaktadır.

Çalışma ortamınızda veya özel hayatınızda dinlenildiğinizden şüphe ediyorsanız, güvenlik açıklarınızın olduğunu düşünüyorsanız, firmamızdan talep edeceğiniz profesyonel bir hizmet alabilirsiniz.

Firmamız 10 yıldır sektörde verdiği hizmetler ile firmaların ve bireylerin güvenini kazanarak, kendini her geçen gün yenileyen tehditlere karşı müşterilerini korumakta olup; uzman kadromuz ile ihtiyacınız ve isteminiz doğrultusunda her yerde ve her zaman sizlere TSCM, böcek arama ve ortam güvenliği hizmeti sunmaktayız.

Firmamız Kurucusu Cemal Erdoğan;

Merkezi Ülkemizde bulunan Uluslarası Dedektifler Derneği (UDD) 2010 yılında kurulmuştur. Dernek web adresimiz www.u-d-d.org
Firma Kurucumuz aynı zamanda bu derneğin Genel Başkanlık görevini de yürütmektedir.

Firmamızın üye olduğu Uluslararası Dernekler;

W.A.D.World Association of Detectives

W.A.P.I World Association of Professional Investigators

B.D.D.Budesverband Deutscher Detektive

A.N.D.P.Academia Nacional de Detetives Profissionais

Firmamız ülke içinde ve ülke dışında profesyonelce hizmet istemlerinizi karşılayabilecek imkan ve kabiliyete sahip mesleki geçmişi olan çalışanları ile ve yurtdışında da partnerleri ile sizlerin olası problemlerinize alternatif çözüm üretmeye hazırdır.

Detaylı bilgi için Lütfen web sayfamızı inceleyiniz.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.