+90 224 483 4 483

Cekirge Caddesi No:123/1 Osmangazi BursaSIR Dedektiflik Danışmanlık Araştırma ve Takip Hizmetleri ünvanlı Firmamız 29 Ekim 2008 Tarihinde Bursa Merkezli kurulmuş olup; daha sonra gelen yoğun talepler üzerine Antalya Şubesi ve ardın dan da Kayseri ilin de de talepleri karşılamak üzere hizmet vermeye başlamıştır.

Hali hazırda müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda hukuka uygunluk ilkesiyle bağdaşan, bireylerin bireysel istemleri, firmaların ise kurumsal araştırma istemlerini Ülke genelinde karşılamaktadır.

Çalışma ortamınızda veya özel hayatınızda dinlenildiğinizden şüphe ediyorsanız, güvenlik açıklarınızın olduğunu düşünüyorsanız, firmamızdan talep edeceğiniz profesyonel bir hizmet alabilirsiniz.

Firmamız 10 yıldır sektörde verdiği hizmetler ile firmaların ve bireylerin güvenini kazanarak, kendini her geçen gün yenileyen tehditlere karşı müşterilerini korumakta olup; uzman kadromuz ile ihtiyacınız ve isteminiz doğrultusunda her yerde ve her zaman sizlere TSCM, böcek arama ve ortam güvenliği hizmeti sunmaktayız.

Firmamız Kurucusu Cemal Erdoğan;

Merkezi Ülkemizde bulunan Uluslarası Dedektifler Derneği (UDD) 2010 yılında kurulmuştur. Dernek web adresimiz www.u-d-d.org
Firma Kurucumuz aynı zamanda bu derneğin Genel Başkanlık görevini de yürütmektedir.

Firmamızın üye olduğu Uluslararası Dernekler;

W.A.D.World Association of Detectives

W.A.P.I World Association of Professional Investigators

B.D.D.Budesverband Deutscher Detektive

A.N.D.P.Academia Nacional de Detetives Profissionais

Firmamız ülke içinde ve ülke dışında profesyonelce hizmet istemlerinizi karşılayabilecek imkan ve kabiliyete sahip mesleki geçmişi olan çalışanları ile ve yurtdışında da partnerleri ile sizlerin olası problemlerinize alternatif çözüm üretmeye hazırdır.

Detaylı bilgi için Lütfen web sayfamızı inceleyiniz.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 224 483 4 483
FacebookZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletBursa
Mesafe: 90 km
AdresCekirge Caddesi No:123/1 Osmangazi Bursa
Sektör
Anahtar Kelimeler  
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.