Sofa Koltuk Mobilya

Sofa Koltuk Mobilya

ÇAYIROVA Kocaeli
1,009 görüntüleme

25 yıllık tecrübesi, kalitesi ve dürüstlüğünden ödün vermeyen prensibi ile sizlere daima iyiyi sunmaya gayret ediyoruz.Zaman ve mekan tanımaksızın erişimi ile size bir telefon kadar yakınız. Koltuklarınız eskidimi hiç dert etmeyin. İster orjinali gibi isterseniz model değişikliği yaparak yeniden farksız hale getiriyoruz.

Ne tür bir koltuğa ihtiyacınız olduğuna karar verin. Ağacının sağlamlağı, Döşemesinin rengi ve deseni, kumaşının kalitesine, süngerinin kalitesine işlevsel oluşu ve tabiki fiyatına. Çok ucuz olup kullanışsız çok güzel olup fahiş fiyatlara koltuk almak mümkündür. Küçük salonlarda köşe koltukları büyük ve ferah görünür büyük salonlar için üçlü kanepe, ikili kanepe ve iki koltuk veya berjerden oluşan oturma grupları tercih edilir.

Sofa Koltuk markalaşma yönünde adım atarak bundan sonra ürettiği koltukları “Sofa Koltuk Koltuk Döşeme ve İmalatı” markası adı altında üretecektir.

Atölyemizde modern koltuk takımları, klasik koltuk takımları ve avangart koltuk takımlarının üretimini, istediğiniz ölçü ve desenlerde yaparken, ayrıca eskiyen koltuklarınızın ve oturma gruplarınızın yüz değişim işleminide yapmaktayız. Amacımız kaliteli ürünler üretmek ve bu kaliteyi sizlerle paylaşmaktır.

Hizmetlerimiz ;

Kişiye özel kanepe, koltuk takımı, köşe takımları, puf ve aksesuar imalatı.
Eskiyen koltuklarınızın yüz değişim işlemleri ve bakımı.
İşyerinize özel istenilen ebat ve modellerde oturma grupları imalatı ve yenileme işlemleri


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.