Sosy Sport | Suni Çim

Sosy Sport | Suni Çim

Halide Edip Adıvar, Halide Edip Adıvar Mahallesi, Şişli İstanbul
732 görüntüleme

Reha MENALİ tarafından 2012 yılı sonlarında kurulmuş, sektöre hâkim, işinde uzman kadrosuyla sektörün eksi ve artılarını çok iyi analiz ederek tüm bilgi ve birikimiyle Değerli Müşterilerimizin Açık/Kapalı Halı Saha ve Basketbol sahaları, Tenis Kortları ve Çok Amaçlı Spor Sahaları projelerinde imalat, malzeme desteği ve montaj olmak üzere tecrübeli uzman kadrosuyla en hesaplı olmasa bile en iyi hizmeti verme bilinci ile faaliyetlerine başlamıştır.

Hedefimiz;
Bugüne kadar öncü ve kaliteleri tartışılmaz üreticilerin satış departmanında yıllarca çalışmış olup, bu süre zarfında elde edilen tüm tecrübelerimizi siz değerli müşterilerimize kendi adımıza sunmaktır.

Amacımız;
Tecrübelerimizin bize gösterdiği en önemli şey, müşterilerden gelen şikayetin satış sonrası organizasyon ( malzeme, sevkiyat, montaj ekibi, montaj tarihi vs) bozukluğu olduğunu gördük.
Bu organizasyon bozukluğunun satılan ürünün fiyatını ve kalitesini unutturduğuna çok kez şahit olduk. Bu önemli noktadan yola çıkarak Değerli Müşterilerimize verdiğimiz sözleri tutmayı kendimize asıl olarak amaç edindik.

Prensiplerimiz;
Profesyonel ve kaliteli yönetim anlayışımızla doğru orantılı olarak, sunduğumuz malzeme ve işçilik konusunda hiçbir zaman kaliteden ödün vermemeyi yegâne prensip edindik. Başarılarımızı her geçen gün gerek yurtiçi gerekse yurtdışı projelerimizle sizlerin destek ve güvenine layık olmak her daim ilk hedefimiz olacaktır.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.