+90 505 2764889

Şanlıurfa Merkez/ŞanlıurfaKendine has özellikle Urfa gündemi başta olmak üzere Şanlıurfa iline dair yerel haber
yine kendimize has amatörce çekilmiş ilginç matematik videolarla bu videolarla hem matematiği sevecek bir o kadar ilginiz artacak matematiğe karşı ayrıca ünlü matematikçilerin hayatını bizden dinlemeye ne dersiniz?

Web sitemizde özellikle başta Türk matematikçiler olmak üzere ünlü matematikçilerin hayatını göreceksiniz. Dahası her hafta yeni bir ödüllü soruyla karşılaşıp bu sorularımıza en hızlı cevap verenler olarak ödüllendirileceksiniz.

Yine web sayfamızda bir birinden ilginç ve evde kolay hazırlayacağınız pasta tarifleri yine kendine has yemek tarifleri özellikle yöresel yemekler baya bir hoşunuza gidecek eğlence kategorisinde ister telefonda ister bilgisayarda online oyun oynayabileceğiniz oyunlarımız sizleri bekliyor. Seçilen oyunların kolay ve pratik olmasına dikkat edildi.

Televizyon kanalarını izleyebileceğiniz canlı TV uygulaması tam size göre evde TV için kavgaya son verecek. Teknoloji sayfasında ücretsiz android oyun ve uygulamalar tanıtıldı bu uygulamaları gönül rahatlığı ile telefona indirip kurabilirsiniz.Tek yapmanız gerek uygulama ve oyun tanıtım sayfalarının sonundaki linki tıklayıp uygulamayı telefonunuza kurmanız bitti mi? tabi ki bitmedi yine sosyalloca farkı ile bizden burç yorumları takip edebilir burcunuza ait özellikleri görebileceksiniz.

Gündeme dair köşe yazarlarımızla gündemi takip edebilir yazarlarımız her biri kendi alanında
farklı kategorilerde yazmasına özen gösterildi. Sizden gelenler bölümü tamamen siz okuyucularımdan gelen yazılardan oluşmaktadır. Sizlerde bu kategoriye yazı gönderebilir kendinizi tanıtma fırsatını yakalaya bilirsiniz video galeri bölümü yine kendi bizzat kameramla çektiğim özgün videoları göreceksiniz. Bu videolar özgün olmakla beraber eğiticilik özelliğini de bulacaksınız.

Foto galerimde yine kendi fotoğraf makinemle yurdun değişik bölümlerinde çektiğim fotoları görebilir, buraları gezmezseniz de buraları fotolar aracılığıyla tanıma fırsatı elde edeceksiniz

Ne diyeyim sosyalloca kısaca tam bir sosyal içerik platformu.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 505 2764889
FacebookZiyaret Et
TwitterZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletŞanlıurfa
Mesafe: 948 km
AdresŞanlıurfa Merkez/Şanlıurfa
Sektör
Anahtar Kelimeler     
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.