Söve Grup Makine

Söve Grup Makine

Taşköprü Merkez Mh., Sanayi Sitesi 13-35, 77100 Taşköprü Yalova, Türkiye
1,120 görüntüleme

Firmamız CNC Köpük Kesme ve Router makine imalatında yıllardır faliyet yürütmektedir. Gerek Mühendislerimiz gerekse güçlü ARGE çalışmalarımızla her zaman en iyisini yapmaya çalışıyoruz çünkü müşteri memnuniyeti bizim en önde gelen ilkemiz olmuştur. Makine satmış olduğumuz kurum ve kuruluşlarla ilişkilerimizi Abi Kardeş ilişkileri gibi olmuştur.

Çünkü biliyoruz ki onların zararı bizim zararımızdır. Satış sonrası servis ağımız öyle gelişmiştir ki azami 24 saat içerisinde müşterimize ulaşmaktayız. Bu Türkiye’nin neresinde olursa olsun.

Özellikle 2 günlük eğitime çok önem veriyoruz çünkü bu sektöre giren kurum ve kuruluşlar bir çoğu bu sektöre yeni giriyorlar ve bu iş hakkında yeterli bilgileri yok işte biz burada devreye giriyoruz kendilerine gerekli olan tüm malzemeleri temin ediyoruz ve iki günlük eğitimle makine kullanımı ve çalışması hakkında bütün bilgileri öğretiyoruz. Ürünlerimiz tamamen kendi mühendislerimiz tarafından yapılmakta olup; hiçbir firmanın bayisi değiliz.

Sizleri makine almadan önce fabrikamıza bekliyoruz, gerek imalathanemizi görmenizi gerekse mühendislerimizle tanışıp gerekli ön bilgileri alarak sektöredaha bilinçli olarak girmeniz için bu güne kadar gerek Türkiye gerekse yurt dışına yüzlerce makine sattık. Bu süre içerisinde hiçbir müşterimizle sorun yaşamadık, hiçbir müşterimizle mahkemelik olmadık. Bugünlerde aldığımız duyumlardan bir çok yerde merdiven altı uyduruk yerlerde makine imalatı yapılmakta olduğunu ve bu firmaların müşterilerine servis hizmeti yapmadıklarını ve makine alanların çok madur oldukları ve çoğunun işyerlerini kapatmak zorunda kaldıklarını duyuyoruz. Bütün bunları yaşamamak için makine alacağınızfirmayı çok iyi araştırmalısınız. Bölgenizde veya yakınınızdaki bölgede makine firmasının müşterisiyle temasa geçin firma hakkında bilgi alınız. İyice araştırmadan makine almayınız.

“Bizim Müşterilerimiz Bizim Teminatımızdır.”

Saygılarımızla
Şirket Müdürü
FİRMAMIZI ZİRVEYE TAŞIYAN LİDER KADROMUZ
Şirket Müdürü-Ali Osman YILDIRIM
Satın Alma Müdürü-Ömer Eldoğan
İmalat Müdürü-Ufuk YILDIRIM (Anadolu Ünv.İktisat Fakültesi Mezunu)
Rıfat BAYAR-Kocaeli Ünv. Mekatronik Mühendisliği Mezunu
Özcan AYGİRAY-Celal BAYAR Ünv. Makine Teknikeri
Mehmet ALDEMİR-Sofya Ünv.Endüstri Mühendisliği Mezunu
Murat KARADEMİR-(İş Kalite Tetkik Uzmanı-BilTİM Teknoloji ve Bilişim CAD CAE-ANSYS Analiz Programlama)
Ayhan SONMEZ-Kaynak Ustası
7/24 Teknik Servisimiz Müşterilerimizin Hizmetinizdedir.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.