Soyunma Dolabı

Keçeci Piri Mahallesi, Namazgah Caddesi, Beyoğlu 54/D Beyoğlu İSTANBUL
(0/5)
Fotoğraflar
Açıklama

Çelik dolap sektöründe firma sayısının artması ve daha fazla kar elde etme hırsı kalitenin düşmesine sebep olmaktadır. Bu nedenle, ürünlerin çoğunluğu kullanım ömrü bitmeden deforme olmakta ve istenilen verim elde edilmemektedir. Sektörün en eski çelik dolap üreticisi olan firma, kurulduğu 1965 yılından itibaren, kaliteden ödün vermeden faaliyetlerine devam etmektedir. Firma, soyunmadolabi.com.tr sitesinde sunduğu kaliteli ve dayanıklı çelikten üretilmiş ürünleri ile ülke çapında güvenilir hizmet vermektedir. Firma özellikle soyunma dolabı çeşitliliği ve kalitesi ile sektörde lider durumdadır.

Firmanın ürünleri arasında, ham maddesi çelik olan hemen hemen her türlü ihtiyacı karşılayabilecek, dolaplar bulunmaktadır. Firmanın ürünlerinden bazıları şunlardır:

– Soyunma dolapları (ekonomik ve standart)
– Sürgülü dosya dolabı çeşitleri
– Klasör dolapları
– Çelik kesonlar
– Kompakt arşiv dolabı
– Çelik ranza
– Çelik raf
– Öğrenci dolapları

Firmanın tüm ürünlerinde birinci sınıf çelik kullanılmıştır. Firmanın sitesinde her kullanıma uygun özellikte ve zengin renk çeşitliliğine sahip ürünler mevcuttur. Firmanın yayınladığı tüm ürünler stoklarında mevcut olan ürünlerdir. Firmanın iletişim numaralarından irtibata geçilip sipariş verildiğinde, ürün tedariki beklenmeden stoktan ürünler kargoya hazırlanarak, en kısa sürede müşteri adreslerine ulaştırılmaktadır. Firma tüm ürünleri için müşterilerine garanti vermekte, kargodan dolayı oluşan problemli ürünler en kısa sürede ücretsiz olarak değiştirilmektedir. Firmanın destek hattı ile irtibata geçilerek veya sitedeki resimler tıklanarak ürünler hakkında detaylı bilgi alınabilmektedir.

Anahtar Kelimeler
Konum
Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle