Spider Oto Aksesuar

Uzunbey Mah. Kartepe İzmit KOCAELİ

KOLAYLI SPIDER®,

1993 yılında kurulmuş olup otomotiv sektöründe faaliyet göstermeye başlamış,1995 yılında ise oto aksesuar üretimini gerçekleştirmiştir.

Kolaylı Otomotiv yoğun gelentalepler doğrultusunda üretim kapasitesini arttırarak gelişiminin ilk adımını üretim bandı ile atmıştır. Üretimini yaptığı “Kolaylı Spider®”marka ürünleri önce Türkiye genelinde daha sonra yurtdışında gerçekleştirdiği satışlarla büyüme kaydederek hemde marka imajını yaygınlaştırarak otomitiv sektöründe ilerlemeyi sürdürmektedir.Sektördekibüyüme hızı ve artan talepler doğrultusunda ciddi yatırımlar yaparak ülkemizekatma değer sağlayan Kolaylı Otomotiv, lider bir marka haline gelmiştir.

Müşteri memnuniyetini ve satış sonrası hizmeti birinci sırada tutarak, 2006 yılı başında 5.000 m² üzerine 3.000 m² kapalı alana sahip yeni fabrika binasını hizmete açmıştır. Yatırımlara hızla devam eden Kolaylı Otomotiv, 2012 yılı ortalarında 2.000 m² ‘si açık, 3.000m² 3 katlı oto aksesuar marketini hizmete açmıştır.

Bugün Kolaylı Otomotiv, eğitimli personeli ile Ford Otosan, Tofaş, Renault, Honda, Hyundai, Nissan, Tata, Toyota, Anadolu Isuzu, Çelik Motor ve Mermerler Otomotiv gibi distribütörlerle çalışmaktadır. Bunun yanısıra Doğuş Otomotiv, Peugout ve Citroen gibi firmalarla da altyapı çalışmalarına devam etmektedir. Kolaylı Otomotiv, Türkiye’deki otomobil bayilerine yönelik yaklaşık 1.500 firmaya hizmet vermekle birlikte yurtdışındaki pazar payını da ciddi oranda büyütmüştür.

Global teknolojinin bir parçası olarak değişen dünyada farklılaşan müşteri taleplerine doğru cevaplar vermek Kolaylı Otomotiv’in misyon tanımlamasıdır.Bu amaçla, araştırma ve geliştirme faaliyetlerine yatırım yaparak vizyonunu sürekli geliştirmek makina parkurlarını en yüksek teknoloji ile donatarak nitelikli personel ve sermaye yapısında ciddi yapılanma süreçleri ve sektörüne yön veren lider bir firma olma özelliğini sürekli olarak korumaktadır.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle