Stroll Travel | Antalya Transfer

Stroll Travel | Antalya Transfer

Çağlayan mah., Barınaklar Bulvarı No:98/3 Anıl Apt. Muratpaşa ANTALYA
471 görüntüleme

Antalya Havalimanı Transfer Hizmetleri

Firmamız; 2008 yılında Antalya’da kurulmuş olan, Seytur Turizm Taşıma ve Tic.Ltd.Şti. 2010 Yılında kurumsallaşarak Stroll Travel , A-6389 lisans numarası ile Turizm ve Seyahat acenteliği faliyetleri, Antalya Transfer markasıyla On-line Rezervasyon ile Antalya havalimanı ve otel transfer hizmeti vermektedir.

Antalya Transfer, Antalya Havaalanı ve Gazipaşa Havaalanı çevresinde 7 / 24 faaliyet göstermektedir. Sizler için; gidişten dönüşe, vize işlemlerinden bilete, otel rezervasyonundan, rehberlik, Antalya, Gazipaşa Havalimanların’dan transfer hizmetlerine kadar her ayrıntıyı sizler için planlamakta ve sizlerin isteklerine göre programlamaktayız. Acentemiz kurumsal bir kimlik ile minimum zaman kaybı, maksimum fayda ile kusursuz hizmet vermeyi kendine ilke edinmiş ve amaç doğrultusunda Türkiye geneli talep edilen tüm bölgelerde tüm faaliyetleri ve operasyonları başarı ile sürdürülmektedir..

Antalya Transfer , Müşteri odaklı hizmet anlayışımız gereğince; deneyimli genç kadromuz, yılın her günü 24/7 ulaşılabilirliğimizle sektörün öncü kuruluşları arasında yer alabilmektir.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.