Tamamlayıcı Terapi

Tamamlayıcı Terapi

Çukur Mh., Tirşe Sokak 1-21, 34398 Beyoğlu/İstanbul İli, Türkiye
922 görüntüleme

Web sitemizden bizimle ve verdiğimiz hizmetlerle ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. 
Tamamlayıcı Terapi birbirinden farklı masaj ve terapi seçenekleriyle siz saygıdeğer dostlarımıza konforu sağlamayı amaçlıyor. 

Geleneksel Masajların yanısıra Dorn Method ve Klinik Refleksoloji saha çalışmalarımızdaki deneyimlerimizi sizlerle paylaşmak en büyük arzumuz.Masaj, keyif ve lüks değil tıbbi bir ihtiyaçtır, düzenli aralıklarla alınması vücudu fiziksel ve ruhsal rahatsızlıklardan korur. Masaj terapistinin bilgili ve tecrübeli olması, masaj yaptıracak kişi ile pozitif kontak kurması, masajdan alınan verimi arttırır. Masaj salonuna gitmek bazen masajdan  alacağımız hazzın maksimuma ulaşmasını sağlayamayabilir. 

Günümüzde insanlar masaj solunu yerine evde, otelde yada işyerinde masaj keyfinin vereceği rahatlığı ve konforu tercih ediyorlar.  Masaj yaptırmak yukarıdaki önemli faktörlerin yanında  masaj sonrası insanın kendi mekanında olmasının verdiği rahatlık, tekrar giyinip dış çevre koşullarında evine gelene kadar yolda geçireceği stres ve zaman kaybının engellenmesi, kişinin masaj sonrası doğrudan dinlenmeye yönelmesi, kendi mekanında yapılan masajın önemini arttırır.

Bu sebeplerden dolayı;

Önce sağlık ilkesiyle yola çıkarak kendinizi huzurlu hissedeceğiniz kendi mekanınızda(Evinizde, ofisinizde, otelinizde) size özel profesyonel hizmet vermekteyiz.
Günlük iş stresi ve sıkıntısından uzaklaşıp vücudunuzu ve ruhunuzu dinlendireceğiniz keyifli birkaç saat için Tamamlayıcı Terapi olarak biz size hizmet etmekten mutluluk duyacağız.Tamamlayıcı Terapi olarak Yaşam enerjinize profesyonel ellerle dokunuyoruz.  www.tamamlayiciterapi.com


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.