+90 850 532 50 80

Işıkkent Ayakkabıcılar Sitesi Bornova İzmirBiz Kimiz?
Tamdabuayakkabı.com 2017 yılında E-ticaret sektöründe yerini alan online butik ayakkabı sitesidir. Yeni bir firma olmasına rağmen son zamanlarda sıkça adından bahsetmeyi başarmıştır.
Kendi online platformlarındaki müşterilerinin dışında yurt içi ve yurt dışındaki müşterilerine toptan satış imkanları sunmaktadır. Yüzlerce modeli bünyesinde barındıran web sitemiz Türkiye’nin en büyük online alışveriş sitesi olma yolunda hızlı adımlarla ilerlemektedir.

Kaliteli Alışverişin Tek Adresi!
Dünya modasını yakından takip eden ve bu doğrultuda tasarımlarına yön veren başarılı bir tasarımcı kadrosuna sahibiz. %100 Yerli üretim yapan firmamız her kadının zevkine hitap eden kaliteli ve modern ayakkabıları ile sezonun en gözde kreasyonlarını oluşturmaktadır.

Akıllı ve Modern Alışveriş
Tamdabuayakkabi.com gerek sektörel birikim gerekse ortaklarının sahip olduğu teknoloji alt yapı birikimiyle kısa sürede en çok ziyaret alan siteler arasında yerini almayı başarmıştır. Kendi özel yazılım ekibiyle kolay kullanımlı kullanıcı dostu e-ticaret sitesi oluşturmayı başaran firmamız bu ününü sosyal mecralara da taşıyarak binlerce aktif kullanıcıya sahip olmuştur.

Ürünlerimiz 1,sınıf malzemeden ve tamamen el işçiliğinden üretilmektedir.%100 yerli üretimdir.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 850 532 50 80
FacebookZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİzmir
Mesafe: 324 km
AdresIşıkkent Ayakkabıcılar Sitesi Bornova İzmir
Sektör,
Anahtar Kelimeler  
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.