Beylikdüzü/İstanbulTarih Durağı sayfası, Tarihin Durduğu Yer olarak sloganını belirlemiş ve birbirinden ilginç konularla İnternet ortamında tarihi paylaşım yapmaktadır. Paylaşılan resimlerdeki önceliğimiz çok nadir bulunan resimler olmasıdır. Özgün olarak güncel çekilen bütün resimler Tarih Durağı’na aittir. Yazdığımız makaleler tamamen özgün makalelerden oluşmaktadır.

Makale yazımında önceliği tarihi konular oluşturmaktadır. Osmanlı Padişah Türbeleri paylaşımlarımız tamamen özgün resimlerden meydana gelmektedir. Tarih Durağı olarak Padişah türbelerini tek tek gezerek, hem padişah hakkında hem de türbe hakkında bilgi vermekteyiz. Türbeleri ziyaret etmek isteyen kişiler için de türbenin nerede olduğunu anlatmaya çalışmaktayız. Paylaşımı yapılan gönderilerden özellikle çok dikkat çekici olanlarını İngilizce’ye çevirip ayrıca yabancı dilde de yayın yapmaktayız.

Tarih Durağı olarak tamamen kendimize özgün, Osmanlıca Belge çevirileri yapmaktayız. Bu çeviriler ile merak edilen birçok belgeyi günümüz Türkçesi ile yayınlamaktayız. Osmanlı fotoğrafları konusunda özellikle Osmanlı Sarayında görev yapmış saray fotoğrafçılarının hayatlarını anlatıp, onların resimlerini paylaşmaktayız. Yine aynı şekilde Padişah şiirleri yayınlamaktayız. Kısaca Tarih Durağı olarak tarihin her anında gerçek bir durak nokta olma yolunda ilerliyoruz.


PAYLAŞ   Facebook Twitter LinkedIn Google+

Web Site URLZiyaret Et
FacebookZiyaret Et
TwitterZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİstanbul
Mesafe: 28 km
AdresBeylikdüzü/İstanbul
Sektör,
Anahtar Kelimeler