Tarlan Kimya San. Tem. Ürünleri Ltd. Şti.

Orhangazi Cad. Adım Sok. No:13A Maltepe - İstanbul

Tarlan Kimya Sanayi Limited Şirketi 1997 yılından beri TERLANS tescilli markasıyla endüstriyel temizlik ürünleri ve oto temizlik&bakım ürünleri konusunda özel ürünler imal ederek faaliyetine ruhsatlı adresinde devam etmektedir.

Endüstriyel temizlik ürünleri ve oto temizlik ve bakım ürünleri konusunda geniş ürün yelpazesiyle sektörün tüm ihtiyaçlarını karşılar niteliktedir. AR-GE çalışmalarına azami önem veren firma, yurdumuzun önde gelen şirketlerine hizmet vermektedir. Tarlan Kimya Sanayi doğaya dost güvenli ve özel ürünler üretir. Ürünlerimiz yüksek oranda biyo-çözünür hammaddelerden üretilmekte ve modern uluslararası derecelendirilmiş laboratuarlarda Türk ve Avrupa standartlarına göre test edilmektedir.İhtiyaçlarınız doğrultusunda uzman kadromuz ile markanızı en iyi yansıtan ürünleri üretmekteyiz. İster sizin spesifikasyonlarınıza göre, isterseniz bizim geliştirdiğimiz spesifikasyonlara göre sözleşme dahilinde fason üretim de yapmaktayız. Faaliyetlerimizi kalitemizden ödün vermeden gerçekleştirmek, sınırsız çeşitle, kaliteli malzemeyi uygun fiyata zamanında teslim etmek firmamızın kuruluşundan beri prensibidir.

Ar-Ge çalışmalarına verdiği önemle her şeyden önce üstün kaliteli ürünleri düşük fiyatlarla tüketiciye sunar. Ürünlerimiz Avrupa standartlarında üretilip kendi laboratuarlarında kalite kontrolünden geçirilerek satışa sunulmaktadır.

VİZYONUMUZ
• Büyüyen dünya ekonomisindeki yeri ve genişleyen pazarlar içinde ki katılımı açısından Türkiye’nin pozitif etkinliğini arttırmak.
• Yenilikçi
• Tüketici memnuniyetine odaklanmış
• Kaliteyi ilke edinmiş
• Penetrasyon gücü ve fiyatları ile ulaşılabilir.

MİSYONUMUZ
Ürünlerimizle, firmamıza ve üstün hizmet anlayışımıza hali hazırda mevcut olan güvenilirliğin devamını sağlamak için;
• Kalite düzeyi yüksek, uygun ürünü, uygun fiyata üretmek.
• Satış sonrası teknik destek ve hizmetlerde müşterilerini sürekli tatmin etmek,
• Çevreye ve insan sağlığına duyarlı üretim yapmak.


Facebook
Twitter
Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle