Tatil Turizm Seyahat Acentesi

Tatil Turizm Seyahat Acentesi

Yıldırım Mahallesi, Ali Fuat Başgil Caddesi No:3/42, 34045 Bayrampaşa/İstanbul, Türkiye
1,134 görüntüleme

Türkiye’nin en büyük seyahat acentelerinden biri olan MNG Turizm’in yetkili satış acenteliğini yapan Tatil Turizm, MNG Turizm’in Tek Yetkili olarak satışını yaptığı WOW Hotels ( WOW Kremlin Palace Antalya, WOW Topkapı Palace Antalya ve WOW Bodrum Resort) tesislerinin yanı sıra, Türkiye’nin seçkin Resort otelleri için rezervasyon yapmaktadır.

Tatil Turizm Seyahat Acentesi, Girne, Magosa ve Bafra’da bulunan Kıbrıs otellerine, uçaklı paket programlar veya konaklama olarak rezervasyon yapmaktadır.

Yurtdışı Turlar; Acenteliğini yapmakta olduğu MNG Turizm’in Avrupa, Amerika, Uzak ve Orta Doğu ile Afrika ülkelerine düzenlemiş olduğu Paket Tur rezervasyonlarına da aracılık etmektedir. En çok tercih edilen tur programları arasında Benelux-Paris, İtalya (Roma, Venedik, Floransa), İspanya (Barcelona, Madrid), Orta Avrupa (Prag, Budapeşte, Viyana), Dubai, Balkanlar, Maldivler, Uzak Doğu (Singapur, Bangkok, Phuket, Hong Kong, Pattaya), Rusya (Moskova, St.Petersburg) yer almaktadır.

Gemi Turları; Valiz toplama yerleştirmeye son veren ve artarak ivme kazanan Cruise (gemi) turları Türkiye hareketli Yunan adaları turu yapan Celestyal Cruises. İtalyan gemi firmaları olan ve Ege-Adriyatik turu ile ünlenen MSC Cruises ve Costa Cruises. Oasis Of The Seas, Allure Of The Seas ve Quantum Of The Seas gibi dünyanın en büyük gemilerini bünyesinde bulunduran Royal Caribbean için de MNG Turizm üzerinden rezervasyon yapabilmektedir.

Tatil Turizm Seyahat Acentesi 2850 numaralı Türsab üyesidir.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.