Türk Amerikan Derneği İngilizce Kursu Bakırköy Şubesi

Türk Amerikan Derneği İngilizce Kursu Bakırköy Şubesi

Zeytinlik Mahallesi, Ebuzziya Cd. 44-A, 34140 Bakırköy İstanbul
602 görüntüleme

Genel İngilizce Kursu
Avrupa Dil Portfolyosu, Avrupa Birliği ülkelerin de yabancı dil eğitimini belli bir program için de standart haline getirmiş ve Avrupa Birliğinde geçerli resmi bir proje olarak karşınıza çıkarmıştır. Türk Amerikan Derneği yabancı dil kursu Bakırköy şubesi , eğitim sistemini Avrupa Dil Portfolyosuna uyarlamıştır.

Genel İngilizce Eğitimi
Avrupa Dil Portfolyosu, Avrupa Birliği ülkelerinde yabancı dil eğitimini belli bir program dahilinde standart hale getirmiş ve Avrupa Birliği’nde geçerli resmi bir proje olarak yürürlüğe girmiştir. Türk Amerikan Derneği Bakırköy İngilizce Kursu; eğitim sistemi de Avrupa Dil Portfolyosuna göre uyarlanmıştır.

Türk Amerikan Derneği 1951 yılında kurulmuş ve her geçen gün yabancı dil eğitimlerinde kalitesini ortaya koymuştur. Profesyonel eğitim kadrosu, öğrencilerine yönelik eğitim çözümleri üretir ve öğrenci odaklı eğitim methodu ile kısa sürede İngilizce öğrenmesini sağlar. Genel İngilizce Kursu; öğrencilerinin belirli bir sabit kur sisteminde sıkıştırılmadan, hızlı, anlaşılır, akılda kalıcı ve etkili bir şekilde öğrenmelerini sağlamaktadır.

Bakırköy İngilizce Kursları, eğitim kalitesini en yüksek noktaya çıkarmayı ve öğrencilerine yurtdışı deneyimi yaşarcasına bir ortam sağlamaktadır. Eğitimlerinde Communicative Approach eğitim methodu kullanan Bakırköy İngilizce Kursları, öğrencilerine konuşma ağırlıklı eğitim vermektedir. Bu sayede öğrenciler, fazlası ile konuşma fırsatı bulacaktır.

Öğrencilerin eğitimlerinin daha verimli geçmesi için her seviyedeki öğrencilere ücretsiz olarak özel ders imkanı sağlanmaktadır. Bu şekilde herhangi bir sebepten dolayı eğitimine katılamayan öğrenciler, kaçırmış oldukları konuları yada anlamadığı konuları birebir özel ders olarak alabilmektedir.

İngilizce Seviye Tespit Sınavı

Elementary
Elementary seviyesi kursumuzda ilk seviyeyi oluşturmaktadır, Türkçe karşılığı başlangıç seviyesi anlamına gelmektedir. Bu seviye ile İngilizce dil bilginize ve eğitiminize ilk adımları atarken, hem eğlenip, hem öğrenmenin keyfine varacağınızda emin olabilirsiniz.

Elementary seviyesinde uygulanan genel eğitimlerden bahsedecek olursak, temel zaman kavramını öğrenme, günlük hayatınızı devam ettirirken karşınıza çıkacak olan genel konular üzerine öğrenme, pratik yaparak öğrendiklerinizi pekiştirme ve unutma problemini ortadan kaldırma olarak aktarılabilir.

Elementary seviyesinde İngilizce kursu almanız esnasında eğitim kurumumuz tarafından sizlere sunulan ücretsiz aktivitelerden yararlanabiliyor farklı kulüplerde eğlenmenin farkını yaşayabiliyorsunuz. Bakırköy İngilizce kursu şubemizde bu aktivitelerin sizler için en önemlisi speaking aktiviteleridir. Bu seviyede ki amacımız kursiyerlerimize İngilizceyi tanırken, sevme ve bağlanma güdüsünü aşılamaktır. İngilizce dil okulumuz sıradan dil kurslarının aksine eğlenerek öğrenme prensibi ile öğrencilerine olması gereken detaylı bilgiyi daha da önemlisi başlangıç seviyesinde kursiyerlerine sanki İngilizceyi ana dili gibi konuşuyormuşçasına bir özgüven kazandırmaktadır.

Pre-Intermediate
Pre-Intermediate Türkçe karşılığı orta seviye anlamını taşımaktadır. Pre Intermediate seviyesine gelen bir kursiyer öğrenmeyi hızlandırma, eğitimden maksimum fayda sağlanması ve birinci seviyede kazanılmış olan temel eğitimlerin daha sağlam temellere benimsetilerek öğrenilen bilgilerin unutulmaması hedeflenmektedir. Bakırköy İngilizce kursu olarak pre ıntermediate seviye öğrenme sisteminde kursiyerler öğrendikleri gramer bilgisinin üzerine daha da ekleyerek öğrendikleri bilgileri pratikte de uygulamaya geçirmeye de başlamaktadırlar.

Pre-Intermediate Bu seviyeye gelmiş öğrencilerimiz günlük konuşmalarını rahatlıkla kendine güven duyarak yapacaklarından ve herhangi bir desteğe ihtiyaç duymayacaklarından emin olabilirler.

Bir önceki seviyelerde ve katıldığınız aktivite klüplerinde de öğrendiğiniz kelimelere yenileri eklendiğinde her geçen gün hızlıca pratiğinizin arttığını göreceksiniz. Sizlerde Türk Amerikan Derneği yabancı dil kursu Bakırköy şubemizden ingilizce kursu almak istiyorsanız web adresimizde bulunan iletişim formundan veya numaralardan bizlere ulaşabilirsiniz.

Intermediate
Genel İngilizce, intermediate seviyesi 108 ders saatinden oluşmaktadır

Intermediate seviyesi günlük konuşma seviyesinin daha üstünde ve akademik konuşma dilini daha net anlamaya, yönelik hazırlanmış programların bütünüdür. Bu sayede İngilizce dilini öğrenmede ve konuşmada ilerleme olacaktır. Bu seviyeye gelmiş olan öğrenciler; İngilizce cümle kurmanın önüne geçer, sohbet etmeye başlar, makale, hikaye ve roman gibi karmaşık kelime ve cümle gruplarının yer aldığı kitapları rahat okuma ve anlaması sağlanır. Bakırköy Genel İngilizce Kursu Intermediate seviyesi toplamda 108 ders saatinden oluşmaktadır.

Bakırköy İngilizce Kursu Intermediate seviyesindeki öğrenci; İngilizce öğrenme, öğrendiğini anlama ve günlük hayatta kullanabilme prensibi ile eğitim almaktadır.

Upper-Intermediate
Upper-Intermediate Bu seviyemiz ise sunulan bir diğer orta öğrenme seviyesidir. Toplam 108 ders saatinden oluşmaktadır. Siz en iyi bilgi seviyesine ulaşana kadar en iyi eğitim programları sizler için özel olarak uygulanmaktadır. Özellikle kursiyerimiz bu seviyede garamerin son noktalarına varmak üzeredir.

Kurumumuzda bulunan diğer klüplerede katılım sağlayarak aktifliğini arttırabilir. Ne kadar çok katılım sağlarsanız sizler için o kadar iyi ve anlaşılır bir dil haline gelecektir. Sürekli pratik yapmak ve tekrar etmek size özgüven kazandıracak yapabildiğinizin farkına varacaksınız.

Bu seviyede görev alan yabancı öğretmenlerimiz eğitim sürecinde en çok bu seviyede kursiyerlerimizle vakit geçirmektedirler. Çünkü artık karşılıklı iletişim sorunsuz bir şekilde kurulmaktadır. Upper-Intermediate seviyesine ulaşmış ve bu seviyede eğitim alan bir öğrenci seviyenin tamamlanması ile artık çok daha profesyonel bir İngilizce kullanım kabiliyetine erişmiş olacaktır

Advanced
İngilzce dil eğitiminin son seviyesini Advanced öğrenim seviyesi oluşturmaktadır. Advanced seviyesinin tamamlanması halinde İngilizce diline hakim olunacak ve bu sayede ana dili İngilizce olan bir yabancıdan farksız bir şekilde İngilizce konuşabilecektir.

Advanced, İngilizce kursumuzda üst seviye olarak belirlenmiş bir seviyedir ve toplamda 108 ders saatinden oluşmaktadır. Bu seviyede görevli olan eğitim kadrosu; akademik ve yabancı öğretmenlerden oluşmaktadır. Seviyenin tamamlandığı durumda sahip olunan İngilizce konuşma, okuma ve yazma becerilerine sahip öğrencilerin başarısı daha da artmakta ve İngilizce öğrenmede ileri derecede gelişim göstermektedir. Advanced seviyesinde; öğrenilen kelimelerin unutulmaması, kelimelerin kalıcı bir dil olarak dağarcığınıza tamamen yerleşmesi, yapılacak olan karşılıklı İngilizce diyaloglarda akıcı bir konuşma sergilenmesi hedeflenmektedir. Advanced seviyesini bitiren öğrencilerin akademik sınavlara hazırlanması daha kolaydır.

Ders Materyalleri
Ders materyalleri her seviyeye uygun olarak hazırlanmıştır. Kursiyerlerimizin kursta aldıkları eğitimde daha başarılı neticeler çıkarması açısından, geniş kelime kapasiteleri, konuşma aktiviteleri ve güncel dil bilgisi kurallarını içermektedir.

Türk Amerikan Derneği dil kursları, yabancı dil eğitiminde ki 67 yıldır tecrübesi ile yabancı dil eğitimine yön veren, 150 yıllık dünya devi olan National Geographic’in Word english ve world class kitaplarını kullanmayı tercih eden, yabancı dil eğitimi veren bir kurumdur.. Upper-intermediate ve advanced seviyelerinde world class, elementary, pre-interemdiate ve intermediate seviyelerinde ise world english, kitaplarını kullanmayı tercih etmektedir. Genel İngilizce eğitiminde kullanılan bu kitaplarda en güncel konular, basit ve eğlenceli bir dille anlatılmaktadır.

İngilizce kurs seviyelerimizin tümü communicative approach methodu ile uyumludur. Kursiyerlerimiz aldıkları eğitimler sayesinde tüm dil becerilerini geliştirecekler, özellikle konuşma becerilerinde hızlı bir biçimde ilerlediğini gözlemleyeceklerdir.

Öğretmenler
Aldığınız eğitimlerde en önemli unsur eğitmenlerimizdir. Bu nedenle kurumumuz işe alım sürecinde son derece özenle seçim yapmakta ve titiz davranmaktadır. Bakırköy İngilizce kursumuzda eğitim veren Türk öğretmenlerimiz İngilizce öğretmenliği, İngiliz dili ve edebiyatı, Amerikan Kültür ve edebiyatı veya mütercim tercümanlık bölümlerinden mezun olup, yabancı eğitmenlerimiz ise üniversite mezunu ve en az 5 yıl öğretmenlik tecrübesine sahiptirler. Yabancı eğitmenlerimizde ayrıca Celta, Tefl, Tesol veya Delta gibi uluslar arası geçerliliği bulunan formasyon sertifikalarından en az bir tanesine sahip olmakla yükümlüdürler. Tüm eğitmenlerimiz ilk önce öğretmenlik bilgisinin ölçülmesi amacı ile yazılı sınava tabi tutulurlar ve Bu sınavda başarılı olanlar bir de sözlü demo ders sınavına tabi tutulmaktadırlar. Tüm bu aşamaları geçen öğretmenlerimiz kurumumuza kabul edilmektedirler.

Telafi Ders
Telafi ders, kursumuza katılan tüm öğrencilerimiz için en önemli etkinliklerden biridir.Hangi ders grubuna kayıtlı olursa olsun herhangi bir kursiyerimiz ilgili oldukları İngilizce dersini kaçırdıkları halde veya derste anlamadıkları konu hakkında telafi ders alıp, açıklarını kapatabilirler. Eğitim departmanının ve kursiyerin ortak belirlediği gün ve saatler ayarlanarak birebir özel ders verilir.

Aktiviteler
Aktiviteler hayatımız içinde insanı en mutlu eden uğraşlardan biridir. İngilizce dil eğitiminde kursumuz tarafından kursiyerlerimize ömürleri boyunca aktivitelere katılma imkanları sunulmaktadır. İngilizceyi en alt seviyeden başlayarak en üst seviyeye kadar en ince ayrıntılarına kadar öğreterek, unutturmadan kullandırmaya çalışmaktadır.

Kursumuz tarafından düzenlenen aktivelerden kısaca bahsederek kursiyerlerimizin bizi neden tercih etmemeliler sorusuna cevap verebiliriz. Grammar Club, Speaking Club, Writing Club öğrenme etkinliklerine bir ömür boyu katılma imkanı verildiği için öğrendiğiniz bilgileri unutmazsınız.

Grammar Club ile İngilizce dil bilgisi eğitimi alırsınız. Bu aldığınız eğitim sayesinde kipleri ve zaman kavramlarını öğrenir ve rahatlıkla cümle kurabilirsiniz. Böylelikle İngilizce öğrenmedeki ilk öğeleride öğrenmiş olursunuz.

Speaking Club haftanın 6 günü verilen bir İngilizce eğitimdir. Türk ve yabancı öğretmenlerimizle belirlenen bir etkinliktir. Bu sayede konu ile ilgili pratik yapmış olursunuz. Speaking Club kursiyerlerimiz için en faydalı olan etkinliklerimizden biridir. İngilizce kursunuzu bitirseniz bile bu etkinliğimizden dilediğiniz kadar yararlanabilirsiniz.

Writing clup sayesinde İngilizce writing aktiviteler ile yazı yazmak daha kolay hale gelir. Hocalarımız aktiveteleri kursiyerlerimizle yaparken, onlara yazı yazma tekniklerini göstereceklerdir. Böylece bol bol yazı yazma şansını İngilizce kurslarımızda bulacaklardır.

Sınavlar
İngilizce kursumuz Türk Amerikan Derneği yabancı dil kursu Bakırköy şubesi olarak birçok kurumun aksine her seviyede toplam 4 quiz yapmaktadır. Her 3 üniteden sonra sınav yapmamızın amacı öğrencilerin anlayamadıkları konuları erken teşhis edip yardımcı olmaktır. Kursiyerlerimiz eğitim departmanımızdan ücretsiz özel ders alıp tüm konuları eksiksiz anlayabilmektedirler.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.