Tek İdeal Asansör

Tek İdeal Asansör

Bağlıca, 2252 Sokak, 06790 Etimesgut/Ankara, Türkiye
137 görüntüleme

Şirketimiz asansör işleri konusundaki faaliyetlerine 2013 yılında başlamıştır. Değişen zaman ve piyasa koşullarına ayak uydurarak 2014 yılında faaliyet alanına kabin ve kapı imalatını da katarak büyümeye ve gelişmeye devam etmiştir.

Şirketimizin idari yapılanması içinde gerekli birimler ve görevleri belirlenmiş, bu doğrultuda çalışmalar daha verimli hale getirilmiştir.

Günümüz asansör montaj işlerinde özellikle anahtar teslimi götürü bedeli işlerde, projeye hazırlanmak çok ciddi çalışma ve emek ister hale gelmiştir. Bünyemizdeki mühendislerimizin tüm detayların incelenmesi hassasiyeti doğrultusunda yaptığı kesin hesaba yönelik çalışmalarına, tedarikçi biriminin bulduğu en uygun şartlarında katılmasıyla gerçekçi bedeller ortaya çıkmaktadır. Özel inşaatlarda da yapılan fizibilite çalışmaları sonrasında projenin özellikle piyasanın taleplerini karşılayabilmesi doğrultusunda hazırlanıp uygulanarak müşteriye sunulması öngörülmektedir.

Projenin uygulanması hem taahhüt hem de özel işlerde teknik şartnameler doğrultusunda sağlam yapı imal ve inşa etme ana fikri ile yapılmaktadır. Kullanılan malzeme ve hizmetin kalitesinden ödün vermemek ve mevcut teknolojiyi en iyi şekilde kullanmakta şirketimizin uygulama aşamasında kalite kontrole gerekli hassasiyeti göstermesine kolaylık sağlamaktadır. Ayrıca proje uygulama esnasındaki iş güvenliği, kalite kontrol birimi tarafından titizlikle takip edilmektedir.

Biz genel planlama, koordinasyon ve proje kontrolünü sağlıyoruz, böylece herhangi bir şey hakkında endişelenmenize gerek yok.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.