+90 232 7990010

itob organize sanayi bölgesi ekrem demirtaş cd. no:39 menderes izmirTekma plastik Türkiye plastik sanayinin içinde bulunan ve konunun gerektirdiği tüm deneyim , teknik bilgi ve makine parkuruna sahiptir.

Türkiye ve yurtdışındaki temsilcilikleri ile plastik ve CTP sektöründe 2005 yılında İzmir İTOB Organize sanayi bölgesinde tamamladığı yeni fabrikasında ticari faaliyetlerine devam etmektedir. Ürün gamını sürekli yenileyen çağın teknoloji imkanlarını kullanmayı ilke edinen bunlar içinde nitelikli personel gerekliliğine inanan bir firma olan Tekma plastik çalışmalarını sürdürmektedir.

Firmamız kısa zamanda ülkemizin sayılı plastik, Fiberglas ve yan sanayi firmalarından biri olmuştur. Ürün yelpazesini endüstriden gelen taleplere göre genişleten Tekma plastik mühendis ve teknik elemanlarının kendi tasarladıkları ülkemizin en kaliteli ve yüksek performanslı üretimini gerçekleştirmektedir.

TEKMA POLIETILEN pallet containers – Tekma polietilen boxes/plastic-pall our plastic pallet containers will help you to optimise your distribution systems.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 232 7990010
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİzmir
Mesafe: 349 km
Adresitob organize sanayi bölgesi ekrem demirtaş cd. no:39 menderes izmir
Sektör, ,
Anahtar Kelimeler       
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.