Tekno Akustik Mimarlık Proje Tasarım İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.

Mimar Sinan Cad. No:35 Divan Residance at G Plus K:7 D:49, Güneşli, 34100 Bağcılar/İstanbul, Türkiye
(0/5)
Açıklama

Tekno Akustik Mimarlık Proje Tasarım İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. firması uzun yıllardır süren akustik ses yalıtımı sektör tecrübesi ile uygulama ve satış hizmeti sunmaktadır.

2015 yılında İstanbul Avrupa Yakasında bulunan Kağıthane’de Tekno Sünger ismiyle kurulmuş ve 2020 senesinde ismine Tekno Akustik adreside Bağcılar olarak devam etmiş akustik danışmanlık ve uygulama hizmetleri vermek üzere kurulmuş olan firmamız, zaman içerisinde ürün yelpazesini genişletmiş ve müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda ses ve gürültülü alanların alternatif çözümlerini projelendirme ve sunma yeteneğini arttırmıştır.

Aktif olarak üretici ortaklarımız ile yürüttüğümüz, ürün satışı ve akustik danışmanlık hizmeti ile uygulama hizmetinin entegresini, genç ve dinamik uzman kadromuz ile yerinde keşif ve teklif formu olarak tarafınıza uygun ölçekli maliyetlerle hizmet vermekteyiz.

Şirketimiz, yıllardan süregelen birikim ve tecrübesini yaptığı işlere empati kurarak müşterine sunduğu hizmeti en üst seviyeye taşımayı hedeflemektedir. Şirketimiz için en önemli unsur müşterilerimizin memnuniyetidir.

Sosyal Medya
Facebook
Twitter
Instagram
Anahtar Kelimeler
Konum