TeknoFoam İzolasyon San. Tic. A.Ş.

TeknoFoam İzolasyon San. Tic. A.Ş.

Şerifali Mahallesi, Mevdudi Sokak. No: 25 Ümraniye İstanbul
417 görüntüleme

İnsanların ihtiyaçlarına yönelik hizmet ve yapılar sunan, yaşam kalitelerini arttıran ve kendini sürekli geliştiren Tekno Foam girişimci, yenilikçi ve sorumluluk taşıyan vizyoner ruhuyla 2004 yılında kurulmuştur.

Tekno, geçen yıllar içerisinde yurt içinde ve yurt dışında ses yalıtımı ve izolasyonu, hacim akustiği, inşaat akustiği, akustik mimari tasarım, akustik ses yalıtımı, yankı yalıtımı, zemin titreşim önleyici izolasyon uygulamalarında birçok farklı projeye imza atmıştır.

Kısa sürede gerçekleşen bu hızlı büyüme, zamanla istikrara dönüşmüş ve Tekno, ses yalıtımının saygın ve güvenilir kuruluşları arasındaki yerini almıştır.

Tekno, insan odaklı sorumluluk duygusu, risk alabilen girişimci ve dinamik yapısıyla en büyük yatırımlarını Türkiye’ye yapmış, gösterdiği üstün başarılarla dünyanın dört bir tarafından gelen dev kuruluşların arasından sıyrılarak üst sıralara yerleşmeyi başarmıştır.

Tekno Foam, kurumsal yapılanmasını uzman iş gücüyle daha da sağlamlaştırarak, modern yönetim anlayışının sunduğu imkanlardan faydalanarak, ülke ekonomisine de katkıda bulunarak büyümeyi hedeflemektedir.

Tekno Foam, uluslararası arenada kanıtlanmış ses yalıtımı deneyimi, uzman kadrosu ve takım çalışmasıyla gerçekleştirdiği proje yönetimi, kaliteli malzemeyi dünyanın her yerine, zamanında ve uygun maliyetle satma hedefi ve teklif hazırlanmasından malzeme tedarikine kadar her türlü faaliyette kullandığı teknolojik olanaklarıyla yüksek hedeflerine doğru emin adımlarla ilerlemektedir.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.