AnkaraTeknoKapsam, 12 Ekim 2017 tarihinden bu yana hizmet veren bir blog sitesidir.

teknokapsam.com daha çok teknoloji hakkında fayda sağlayan güncel bilgiler ve konularda, sizlere yardımcı olmayı adamış bir blog sitesidir.

teknokapsam.com, mobil işletim sistemleri,müzik,yabancı dizi,windows işletim sistemi ve daha bir çok konuda; bilgi,haber,sorun çözümleri, yol gösterici makaleler yazıp yayınlayan bir blog sitesidir.

Günümüzün her anında akıllı telefonlar ile uğraşıyoruz,akıllı telefonumuzla neler yapabileceğimizi düşünüyoruz ve akllı telefonumuz hakkında bilgilere,haberlere ve güncelleme detaylarına ulaşmak istiyoruz.Bu amaçla teknokapsam.com, çoğunlukla mobil işletim sistemleri hakkında yazı yazmaktadır. Mobil işletim sistemleri yanı sıra gerekli gördüğü ve kullanıcıya yararlı olabilecek herhangi bir konuda da makale hazırlamaktadır.

teknokapsam.com, yayınladığı bilgiler, haberler veya makaleler ile, insanların ziyaret ettiğinde gerçekten bilgilere,haberlere ulaşmayı,sorunlarına çözüm sunmayı ve sonunda insanların memnuniyet duyacağı bir blog sitesi olmayı amaçlamıştır.Web Site URLZiyaret Et
FacebookZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletAnkara
Mesafe: 349 km
AdresAnkara
Sektör, ,
Anahtar Kelimeler    
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.