Temizyana Kuru Temizleme & Stor Perde Yıkama

Temizyana Kuru Temizleme & Stor Perde Yıkama

Karadolap, Gazi Osmanpaşa Cd No:68, 34065 Eyüpsultan/İstanbul, Türkiye
266 görüntüleme

Temizyana Stor Perde Yıkama

✔ Hızlı Alım. 48 Saatte Teslim
✔ Tüm İstanbul’da Ücretsiz Servis
✔ Müşteri Memnuniyet Garantisi
✔ En Uygun Fiyat

0 544 430 00 85

Stor Perde Yıkama
Ev dekorasyonunun en popüler ürünlerinden biri olan stor perdelerin temizliği için farklı yöntemler tercih edebilirsiniz. Stor perde yıkama yöntemleri arasında evde yıkama, silme gibi yöntemler tercih edilir. Her yöntemin kendine göre avantajları ve dezavantajları olabilir.

Stor Perdeyi Çıkarmadan Temizleme:
Stor perdelerinizi çıkarmadan silmeniz mümkündür. Bunun için beyaz sabun-su karışımı ile ıslattığınız bezi kullanabilirsiniz. Lekelenme gibi sorunlar yaşanmaması için bezi iyice sıktıktan sonra, perdenizi silebilirsiniz. Stor perde temizliğinin tam olarak sağlanması için sabun kalıntısı bırakmamanız gerekir. Bunun için de suyla ıslattığınız bir bez kullanabilirsiniz.

Fırçayla Stor Perde Temizleme:
Stor perdelerinizi yerinden çıkararak, geniş bir alanda fırça yardımıyla yıkamanız mümkündür. Sabun ya da uygun bir deterjan eklediğiniz suya fırçayı batırarak, hafif hareketlerle perdenizi temizleyebilirsiniz. Temizleme işlemi bittikten sonra; su ile durulama yaparak, perdenizi kurumaya bırakabilirsiniz.

Boncuklu Stor Perde Temizliği:
Boncuklu stor perdeleri temizlerken, boncuklarını çıkarmanız gerekmektedir. Boncukları çıkarmanız mümkün değilse, elde yıkama yapmamanız gerekir. Boncuklu stor perdeler için en doğru yöntem profesyonel destek almaktır. Boncuklu stor perde temizliği nasıl yapılır diye merak edenler, konu hakkında firmamızdan bilgi edinebilir.

Stor Perde Ne Kadar Sürede Yıkanmalı?
Stor perde temizliği konusunda en çok merak edilen konulardan biri, ne kadar sıklıkla yıkama yapılması gerektiğidir. Perdelerinizi zamanla biriken tozlardan, lekelerden arındırmak için yılda bir kere yıkamanız yeterlidir. Fakat; çok fazla kir birikmesini istemiyorsanız, 2-3 ayda bir üzerinde biriken tozları, elektrik süpürgesinin düşük ayarında çektirebilirsiniz. Perdenin üzerinde oluşan lekelerin kurumaması için hemen nemli bir bez yardımıyla silmeniz gerekir. Stor perde temizleme için kesinlikle kimyasal temizleyiciler, aşındırıcı maddeler kullanılmamalıdır. .

Stor Perde Yıkama Fiyatları :
Kuru temizleme perde yıkama konusunda tercih edebileceğiniz en ideal yoldur. Elde yıkama sırasında perdenize zarar verebilir ve deforme olmasına yol açabilirsiniz. Silme işlemi sırasında da yeterince arındırma işlemi yapamamanız halinde, perdenizin üzerinde lekeler oluşabilir. Size profesyonel stor perde kuru temizleme hizmeti veren firmamız, perdelerinizi sapasağlam ve temizlenmiş halde size teslim eder. Stor perde kuru temizleme fiyatları noktasında da en uygun seçenekleri sunan firmamızdan, sorunsuz bir hizmet almanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.


YouTube

Videoyu yükleyerek YouTube'un gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Videoyu yükle

Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.