+90 216 650 9051

Bulgurlu Mah. Libadiye Cad. No:17 Üstünkan Blokları B-Blok D:1 Küçük Çamlıca Üsküdar İstanbulTercih Robotu, üniversite adaylarının tercih dönemindeki en büyük yardımcısıdır. Hiçbir ücret ödemeden robot özelliğiyle tercih yapmanızı sağlayan ve 20 senedir güvenle kullanılan Tercih Robotu sizlere, tercih öncesi üniversiteleri ayrıntılı olarak tanıma olanağı sunar. Tercih döneminde elde ettiğiniz puanlar ve başarı sıralarınıza göre yerleşebileceğiniz üniversitelerin bölüm ve programlarını, en son yerleşen adayın bilgilerini, bölümlerin koşullarını, ücretlerini, lisans ve önlisans programları hakkındaki bilgileri listeler.

ÖSYM’nin açıkladığı kılavuzun tamamını elektronik ortamda ve başlıklarına uygun olarak www.tercihrobotu.com.tr adresinde bulabilirsiniz.

HEDEFİMİZ;

Uygulanan tüm sınavlar sonucuna göre yerleştirme işlemlerine interaktif teknoloji hizmeti sunmaktır. Bilgisayar ve iletişim teknolojilerinin ülkemizde gençler tarafından öncelikli kullanılmasını sağlamak ve aktiviteye katılan gençlerin en doğru tercihleri yapmasına katkıda bulunmaktır.

MİSYONUMUZ;

Eğitim rehberliği konusunda yalnız üniversite adaylarına değil, İlköğretim Okulları düzeyine de taşıyarak, örgün eğitim içinde bulunan tüm öğrencilere hizmet vermektir. Devletin memur alımlarında da yerleştirme işleminde rehberlik hizmeti sunmaktır.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 216 650 9051
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİstanbul
Mesafe: 8 km
AdresBulgurlu Mah. Libadiye Cad. No:17 Üstünkan Blokları B-Blok D:1 Küçük Çamlıca Üsküdar İstanbul
Sektör,
Anahtar Kelimeler  
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.