+90 346 2252727

sivas sularbaşı mahallesi afyon sokak Arzum Apt. No:9 Kat:2/4 SİVAS/MERKEZAna faaliyet alanı olan telekomünikasyon konusunda çeşitli özellik ve kapasitelerde kablolu ve kablosuz haberleşme sistemleri satmakta ve satış sonrası hizmet vermektedir.

Tesa Teknoloji buna paralel olarak görüntülü iletişimsistemleri, kapalı devre kamera sistemleri, hırsız alarm sistemleri, yangınalarm sistemleri, ses sistemleri, merkezi uydu sistemleri, akıllı ev otomasyonsistemleri pazarlarına yönelik ürün ve çözümlerin proje bazlı uygulamaları konusunda faaliyet göstermektedir.

Tesa Teknoloji; teknoloji dalında önde gelen birçok firmanın Türkiye distribütörleri ile yürütmekte olduğu iş birlikleri sayesinde teknoloji konusunda kamu ve özel sektör kuruluşlarına anahtar teslimi projeler de yürütmektedir.

Tesa teknoloji olarak amacımız; müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu (telefon santrali kamera sistemi hırsız alam sistemi yangın alarm sistemi yüz tanıma sistemi vb) tüm elektronik ürün ve hizmetleri tek bir noktadan karşılayabilmelerini ve 20 yıllık bilgi birikimimiz konusunda uzman sertifikalı, güler yüzlü teknik ekibimiz satış sonrası hizmetlerimizle sistemlerinin sorunsuz bir şekilde çalışma sürekliliğini sağlayabilmektir.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 346 2252727
FacebookZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletSivas
Mesafe: 695 km
Adressivas sularbaşı mahallesi afyon sokak Arzum Apt. No:9 Kat:2/4 SİVAS/MERKEZ
Sektör
Anahtar Kelimeler   
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.