Tez Merkezi | Akademik Danışmanlık

Tez Merkezi | Akademik Danışmanlık

Saraylar Mh. 2. Ticari Yol Selçuk İş Merkezi K:6, Saraylar, 20010 Merkezefendi/Denizli, Türkiye
129 görüntüleme

Tezmerkezi.org.tr, lisans ve lisansüstü öğrencilerine güvenilir tez yazdırma hizmetleri sunmaktadır. Öğrenciler hesaplama sayfası ile tez basım ücretlerini öğrenebilir ve sipariş verebilirler. Ayrıca uygun bir şekilde tez yazdırma fiyatları sunarak, bütçesi kısıtlı olan öğrencilerin tezi erişilebilir kılmasını sağlıyorlar.

Tezmerkezi.org.tr, eserin özgünlüğünün sağlanması amacıyla tezi intihal raporuyla birlikte teslim eder.

Tezmerkezi.org.tr, çalışmalarının özgünlüğünü sağlamak isteyen öğrencilere intihal düşürme hizmetleri de sunmaktadır.
Akademik yazımın vazgeçilmez şartı olan intihal raporu sunarlar. İntihal azaltmanın yanı sıra lisans ve lisansüstü öğrencilerine tez yazımı ve düzenleme hizmetleri de sunmaktadırlar.

Uzman kadrosu, tezini yazdırmak, projesini hazırlamak, ödevini yaptırmak isteyen öğrencilere ücretli destek sağlamaktadır. Tezmerkezi.org.tr tez yazımı ve basımı ile ilgili çeşitli hizmetler sunmaktadır. Tez yazımı hizmetlerine ek olarak makale, proje formatlama ve intihal azaltma, tez düzeltme hizmetleri de sunmaktadırlar.

Lisans ve yüksek lisans öğrencileri için önerilen en iyi 5 tez basım hizmetinden biridir. Hizmetleri ekonometrik analiz ve SPSS analizini içerir ve öğrencilerin araştırma projelerini tamamlamalarını kolaylaştırır. Sayfa başına fiyatlandırma, tezin konusuna, sayfa sayısına, teslim tarihine, tezin akademik düzeyine ve yapılacak analize bağlı olarak değişmektedir.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.