Tik Tak Dış Ticaret Ltd. Şti.

Tik Tak Dış Ticaret Ltd. Şti.

Evren Mahallesi, Tufan Sk. No:28, 34212 Bağcılar/İstanbul, Türkiye
550 görüntüleme

Tiktak, modaya uygun ve her yaş grubundan insanların zevk ve tercihlerini karşılayacak ürünleri, doğru ürün ve doğru fiyat ile değerli kullanıcılarımıza sunmaktadır.
Tiktak, Essa Grup bünyesinde e-ticaret sektöründe hizmet vermektedir.

Markalarımızı kısaca tanıyalım…

Daniel Klein, 60 ülkede yirmi bine yakın bayii ağıyla tüm dünyaya adını duyurmuş ve global bir marka haline gelmiştir. Genç, dinamik, anı yaşayan, eğlenen, yaşamaktan zevk alan; yeri geldiğinde spor, yeri geldiğinde klasik ama her koşulda şık olmayı bilen bir şehirlidir. Saat, gözlük, cüzdan ve bileklik koleksiyonları ile satıştadır.

Freelook, şık, modaya yön veren, yaşamayı seven, mutlu, enerji dolu, zarif, stiliyle büyüleyen koleksiyonlarıyla yüksek kalite standartlarında üretilmektedir. Taşlı modelleri orijinal sertifikalı Swarovski elementler kullanılarak hazırlanmaktadır.

Bigotti, kendine has havası, kalitesi ve tarzı ile tam bir Avrupalı stilidir. Saat ve güneş gözlüğü koleksiyonları bulunmaktadır.

Santa Barbara Polo & Racquet Club Amerika’daki en eski Polo kulüplerinden biridir. Markanın saat ve gözlük koleksiyonun orijinal Amerika lisanslı tek distribütörü Essa Grup’tur.

Sergio Tacchini, 1966 yılında kurulan İtalyan spor markasıdır.
Sergio Tacchini’ nin de saat grubunun tamamı Sergio Tacchini için özel olarak üretilir.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.