TMAK Gıda Makineleri A.Ş.

TMAK Gıda Makineleri A.Ş.

Maltepe, Yılanlı Ayazma Yolu, Zeytinburnu Istanbul
556 görüntüleme

2002 Yılında 50 m2’lik bir alanda yedek parça atölyesi olarak kurulan TMAK MAKİNE 2019 yılında üretim alanını 2500 m2 kapalı 1000 m2 açık alanda üretimini sürdürmektedir.55 ‘ten fazla ülkeye ihracat yapan firmamız kuru pasta makinelerinde Türkiye’de lider konumdadır.

TMAK Makine Küresel pazarda kendini ispatlamış, kurabiye makinesi teknoloji üretiminde takip edilen firma konumuna gelmiştir.

Müşterilerine özel reçeteler ve çözümler sunan firmamız, 400 metre karelik mutfak olarak tasarlanmış showroom unda tüm makineleri deneyebilir mutlak sonuca ulaşabilirsiniz.

Bünyemizde bulunan şeflerle beraber içli köfte, ekler, makaron, dolgulu kurabiye, beze, kuru pasta çeşitleri, üretebilir ve tadına bakabilirsiniz.

Dolgulu Kurabiye Makinesi ; meyve topu, meyve barı, börektas, dolgulu köfte, mini köfte topları, içli köfte, mamül, çift renki kurabiyeler, tel kesme gibi ürünleri yapabilir ve Kurabiye Makinemizi çok yönlü kullanabilirsiniz.

Kuru pasta Makinası ; ekler, acıbadem, beze, makaron, tatlı kurabiye, tuzlu kurabiyeler gibi bir çok çeşit üretebilirsiniz.

Enjeksiyon makinası ; Ekler dolumu, sütlü tatlı dolumu, pandispanya dökümü, pandispanya süslemesi, donut dolumu gibi bir çok ürünü yapabilir.

Borek Makinası ile ; Mantı, Ravioli, Samosa, Sambusek, Çi Börek gibi ürünleri butik olarak üretebilirsiniz.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.