Toniba Emlak

Toniba Emlak

Siteler Mahallesi, 1315. Sokak, Konyaaltı Antalya

Toniba Emlak seçkin portföyleri sizler için bir araya getirmektedir. Teknik alt yapımızla sektörümüzde fark yaratmak ve koşulsuz memnuniyet sağlamak için çalışmaktayız. Toniba Emlak inşaat müşteri odaklı anlayışını sürekli geliştirerek, bilgi ve vizyonunu sektörle paylaşmakta ve bu çerçevede hizmet vermektedir. Ayrıca Toniba Emlak sektörde oluşturduğu güveni, sürekli gelişimine paralel hale getirerek, Emlak sektöründe lider ve vazgeçilmez bir marka olmayı hedefleyerek çalışmaktadır.

Toniba Emlak olarak genel anlamda hizmetlerimizi sıralamamız gerekirse; Emlak danışmanlığı, gayrimenkul alım, satım ve pazarlaması, daire, villa, dükkan ve komple bina gibi Emlaklarınızın tadilat, tamirat ve restorasyonlarını, Yurt dışında yaşayan vatandaşlarımızın emlakalarının kontrolu bakımı ve gerekli resmi işlemlerinin takibi, Ev sigortası ve Dask, Konut kredisi (morgıc) işlemlerinde kolaylıklar sağlamaktayız.

Siz değerli müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak ve yüksek müşteri memnuniyeti sağlamak düşüncesiyle, hizmetlerimize ek olarak; konusunda uzman, deneyimli personellerimizle sizlere şu hizmetleri de vermekteyiz. Havaalanı transferi, temizlik hizmetleri, araç kiralama, elektrik su abonelikleri, tapu beyanı, mobilya ve beyaz eşya alımlarınızda kolay alışveriş ve turizm alanında da günlük tur hizmetleri gibi daha birçok hizmeti, Toniba Emlak güvencesiyle siz değerli müşterilerimize sunmaktan mutluluk duyarız.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.