+90 242 226 16 67

Siteler Mahallesi, 1315. Sokak, Konyaaltı AntalyaToniba Emlak seçkin portföyleri sizler için bir araya getirmektedir. Teknik alt yapımızla sektörümüzde fark yaratmak ve koşulsuz memnuniyet sağlamak için çalışmaktayız. Toniba Emlak inşaat müşteri odaklı anlayışını sürekli geliştirerek, bilgi ve vizyonunu sektörle paylaşmakta ve bu çerçevede hizmet vermektedir. Ayrıca Toniba Emlak sektörde oluşturduğu güveni, sürekli gelişimine paralel hale getirerek, Emlak sektöründe lider ve vazgeçilmez bir marka olmayı hedefleyerek çalışmaktadır.

Toniba Emlak olarak genel anlamda hizmetlerimizi sıralamamız gerekirse; Emlak danışmanlığı, gayrimenkul alım, satım ve pazarlaması, daire, villa, dükkan ve komple bina gibi Emlaklarınızın tadilat, tamirat ve restorasyonlarını, Yurt dışında yaşayan vatandaşlarımızın emlakalarının kontrolu bakımı ve gerekli resmi işlemlerinin takibi, Ev sigortası ve Dask, Konut kredisi (morgıc) işlemlerinde kolaylıklar sağlamaktayız.

Siz değerli müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak ve yüksek müşteri memnuniyeti sağlamak düşüncesiyle, hizmetlerimize ek olarak; konusunda uzman, deneyimli personellerimizle sizlere şu hizmetleri de vermekteyiz. Havaalanı transferi, temizlik hizmetleri, araç kiralama, elektrik su abonelikleri, tapu beyanı, mobilya ve beyaz eşya alımlarınızda kolay alışveriş ve turizm alanında da günlük tur hizmetleri gibi daha birçok hizmeti, Toniba Emlak güvencesiyle siz değerli müşterilerimize sunmaktan mutluluk duyarız.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 242 226 16 67
FacebookZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletAntalya
Mesafe: 479 km
AdresSiteler Mahallesi, 1315. Sokak, Konyaaltı Antalya
Sektör
Anahtar Kelimeler         
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.