Trabzon Evden Eve Nakliyat

Trabzon Evden Eve Nakliyat

İskenderpaşa, Güzelhisar Cd. No:10, 61100 Trabzon Merkez/Trabzon, Türkiye
154 görüntüleme

Trabzon Asansörlü Evden Eve Nakliyat hizmeti yükselen binalar ve zorlaşan yaşam şartlarına bağlı olarak kaçınılmaz hale gelen bir hizmettir. Dolayısıyla bizde müşterilerimize bu hizmeti vermekteyiz. Bunun neticesinde de birçok müşterimiz bizi tercih etmektedir. Bu nedenle Sizde bize ulaşarak bu hizmet hakkına aklınıza takılan her şeyi anında öğrenebilirsiniz. Bu yazımızda asansörlü evden eve nakliyat hizmetiniTrabzon Asansörlü Evden Eve Nakliyat Asansörlü evden eve nakliyat hakkında bilgi almak için bu yazımızı okuya bilirsiniz. Öncelikle asansörlü evden eve nakliyat hizmetinin sağladığı yararlara değinmek gerekir.

Neden bu hizmeti almalısınız?
Çünkü bu hizmetin en temel amaçlarından biri eşyaların hızlı bir biçimde eski adresten alınıp araca yüklenmesidir. Daha sonrada araçtan alınıp yeni adrese çıkartılmasıdır. Günümüzde zorlaşan hayat koşulları vaktimizin gittikçe değerli hale gelmesine neden olmuştur. Dolayısıyla her müşterimiz bir an önce taşınma işlemini sonlandırıp hayatın olağan akışına dönmek istemektedir. Yalnızca müşterilerimiz değil iş arkadaşlarımızda bu amaç doğrultusunda çalışmaktadır. Fakat bu acelecilik bazen eşyaya veya çalışanlarımıza zarar vereceği için bu hizmet bu durumu ortadan kaldırmaktadır. Bunun sonucunda da yılların birikimi olan eşyalarınız zarar görmeden hızlı bir biçimde yeni adresinize nakil edilmektedir.Yukarda gördüğünüz görsel orijinal iş fotoğraflarımızdan oluşmaktadır. Görüntüde ki kapaklar merdivenden indirilirken zarar görme ihtimali yüksektir. Çünkü merdivenlerin darlığı taşıma esnasında dönüşlerde çarpmalara neden olmaktadır. Bu nedenle de mobilyalar zarar görebilmektedir. Önlem olarak paketleme işlemi yapmaktayız. Fotoğraftaki eşyaları saran bu malzeme darbe emme özelliğine sahip 1. sınıf bir malzemedir. Bu nedenle eşyalarınızı koruyarak hasar görmesini engelleyebilmektedir.

Trabzon Asansörlü Evden Eve Nakliyat hizmeti alabilmek için bazı koşullar gerekir. Özetlersek bu hizmet için gereken koşullar şunlardır: Asansörün kurulacağı dairenin pencerelerinin altında ortalama 10 metre karelik bir alan olmalıdır. Asansörün kurulacağı dairenin pencereleri sökülebilir olmalıdır veya balkon kapısı geniş olmalıdır. Asansörün kurulacağı dairenin pencerelerinin altında ki alanın eğimi fazla olmamalıdır.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.