Trabzon Mavi İlaçlama

Trabzon Mavi İlaçlama

Yeşiltepe mah. Yeşil Cad. Trabzon/Türkiye
974 görüntüleme

Mavi İlaçlama firmamız kurulduğu 2001 yılından beri zararlı canlı mücadelesinde etkin ve kalıcı hizmetlerini devam ettirmektedir. Trabzon ilinde Sağlık Bakanlığı onaylı olarak kurulmuş olan şirketimiz, kısa sürede büyüyerek Trabzon, Giresun, Gümüşhane, Rize, Artvin, Ordu, Hopa il ve ilçelerini de kapsayarak Karadeniz Bölgesi geneline uygun fiyatla hizmet vermeye başlamıştır

TRABZON, GİRESUN, GÜMÜŞHANE, RİZE, ARTVİN DE Kİ İLAÇLAMA HİZMETLERİMİZ
Mavi İlaçlama firmamız ev ve iş yerlerinize ilaçlama hizmeti vermektedir. İlaçlama şirketimiz 24 saat her an yanınızdadır. Ev, apartman, daire, fırın, pastane, gemi, çay fabrikası, fındık fabrikası, hastane, otel, pansiyon, süt tesisleri, entegre fabrikaları, belediye, kamu kurum ve kuruluşlarınızdaki olabilecek, fare, böcek, kırkayak, kene, akrep, ciyan, hamamböceği, gümüşbalıkçık, tahtakurusu, örümcek, sinek, sivrisinek, karasinek, ağaç kurdu, tahtakurusu, tesbih böceği, karınca, bit, pire, karafatma, kene gibi her türlü haşere sorununuza karşı etkin ve kalıcı çözüm yollarını uygulayarak ilaçlama hizmeti vermektedir.

Havaların soğuk olduğu dönemlerde fare ilaçlaması, sıçan ilaçlaması, havaların sıcak olduğu dönemlerde ise yürüyen ve uçan haşere grubu dediğimiz, hamamböceği ilaçlaması, kene ilaçlaması, bit ilaçlaması, pire ilaçlaması, böcek ilaçlaması, karınca ilaçlaması, akrep ilaçlaması, kırkayak ilaçlaması, tahtakurusu ilaçlaması, sinek ilaçlaması, sivrisinek ilaçlaması, karasinek ilaçlamalarını yoğun olarak yapmaktayız.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.