+90 212 90901401

Atatürk Mahallesi, 2299. Sokak, 34522 Esenyurt İstanbul, Türkiye30 yıla yaklaşan sektör tecrübesi ile,Transakyel Uluslararası Nakliyat ve Ticaret Limited Şirketi, uluslararası taşımacılık, dış ticaret, uluslarası ticaret ve ticaret mevzuatı, gümrükleme, depolama servisi ve sağladığı tedarik zinciri yönetimi ile bütünleşmiş lojistik hizmeti sunan bir firmadır.

Globalleşen sektör gereksinimleri ve değişen talepler paralelinde, bütünleşmiş yapısı ve çözüm odaklı bakış açısı ile etkin çözümler üretmek ilk önceliğimizdir.

Müşteri talepleri ve ihtiyaçları dikkate alınarak, sürdürülebilir ve sürekli yenilenen yapımız ile yeni yatırımlar yapmaya ve fayda sağlamaya devam edeceğiz.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 212 90901401
FacebookZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİstanbul
Mesafe: 28 km
AdresAtatürk Mahallesi, 2299. Sokak, 34522 Esenyurt İstanbul, Türkiye
Sektör,
Anahtar Kelimeler        
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.
 1. Mahmut YILDIRIM 25.06.2019 14:54:

  Transakyel firması aracılığıyla ev eşyalarımı Bursa’dan İsviçre’ye getirttim. Fakat başından sonuna kadar sıkıntı çektiğimi söyleyebilirim. Burada sadece bir durumdan bahsedeceğim. (nakliye eşyalarının miktar tespiti, eşyaların ambalajanlması, nakliyenin zamanında teslimi, eşyaların kurulması, nakliye sırasındaki zarar-ziyan durumlarından bahsetmeyeceğim bile).

  Bu firma eşyaların ambalajlanması sırasında benden kapora olarak nakliye ücretinin yarısını istedi. Bunun nakliye ulaşana kadar kendilerinin yapacağı ilk harcamaların karşılığı için olduğunu söylediler.
  Kendileriyle 4000euro (4500chf) karşılığı anlaştık. Kapora olarak bir yakınımdan 2000usd alarak kendilerine elden teslim ettim. Nakliye aracı evimin önüne geldiğinde anlaştığımız üzere eşyalar inmeden 4500chf parayı kendilerine verdim. Turkiye’deki firmanın Bursa şube sorumlusu a**** bey’i aradığımda kendisi dışarıda olduğunu ve bir sürü müşkül durumunu anlattıktan sonra ertesi sabah parayı teslim edeceğini söyledi. Ertesi sabah akşam, akşam ertesi gün, 2 gün sonrası, 1 hafta sonrası olarak devam etti.
  İstanbul’daki firma sahibi a**** bey’le ve Bursa şube sorumlusu a**** bey’le defalarca görüşmeme rağmen mağduriyetimi gidermediler. Tabir yerindeyse 2000 USD paramın aldılar.
  Kaporayı bir arkadaşım vermişti, ona da inanılmaz derecede mahcup olmuş durumdayım. Başka bir sürü şey var fakat daha fazla uzatmak istemiyorum. Sadece en önemli sıkıntıyı paylaşıyorum.
  Üç kuruşluk eşya taşıyacağım diye şimdi de adliyelik olacağım ve bir sürü avukatlık parası vereceğim. Giden zamanım ve beni soktukları kötü durum da cabası.