Transfertalya Havalimanı Transfer

Kemerağzı Mahallesi, Lara Turizm Yolu, 07119 Aksu Antalya, Türkiye
(0/5)
Fotoğraflar
Açıklama

transfertalya.com, müşterileri ve seyahat ortakları için basit ve uygun fiyatlı transfer hizmeti sunmak amacıyla 2012 yılında Antalya merkezli hizmet vermeye başladı. Geçen süre içerisinde binlerce yolcunun tatil merkezlerine, otellerine ve evlerine ulaşmasını sağladık. Her neye ihtiyacınız olursa, transfertalya daima sizi gideceğiniz yere ulaştırmanın bir yolunu bulmak için alternatif çözümler sunar.

Sizin için geniş bir araç yelpazemiz var. Özel araçlar, minibüsler, otobüsler, VIP araçlar. Siz sadece ihtiyacınızı belirleyin gerisini bize bırakın. Araçlarımızın hepsi bakımlı, T.C Ulaştırma Bakanlığı yönetmeliklerine uygun, gerekli olan taşıma belge ve sigortalarına sahiptir. Size güvenli ve konforlu bir sürüş deneyimi sağlayabilmek için; sürücülerimiz periyodik olarak sürüş teknikleri ve insan ilişkileri eğitimi almaktadır. Amacımız size sadece havalimanı transferinden farklı olarak unutamayacağınız bir seyahat deneyimi yaşatmak.

Bizde sizin gibi mantıklı fiyatlara inanıyoruz. Bu nedenle sürekli rakiplerimizin sunduğu transfer ücreti ile kendi fiyatlarımızı karşılaştırıyor ve güncelliyoruz. Minimum fiyat ve maksimum memnuniyet arasındaki dengeyi yakalamaya çalışıyoruz.

Transfertalya’nın amacı, müşterilerimize sadece başka bir transfer alternatifi sunmak değildir. Bunun ötesine geçerek müşterilerimize hatırlamaya değer bir deneyim, ihtiyaçlarını karşılayan bir hizmet ve nihayetinde güvenebilecekleri bir ürün sunmak istiyoruz.

Sosyal Medya
Facebook
Twitter
Instagram
Anahtar Kelimeler
Video
Konum