+90 850 8408768

Kemerağzı Mahallesi, Lara Turizm Yolu, 07119 Aksu Antalya, Türkiyetransfertalya.com, müşterileri ve seyahat ortakları için basit ve uygun fiyatlı transfer hizmeti sunmak amacıyla 2012 yılında Antalya merkezli hizmet vermeye başladı. Geçen süre içerisinde binlerce yolcunun tatil merkezlerine, otellerine ve evlerine ulaşmasını sağladık. Her neye ihtiyacınız olursa, transfertalya daima sizi gideceğiniz yere ulaştırmanın bir yolunu bulmak için alternatif çözümler sunar.

Sizin için geniş bir araç yelpazemiz var. Özel araçlar, minibüsler, otobüsler, VIP araçlar. Siz sadece ihtiyacınızı belirleyin gerisini bize bırakın. Araçlarımızın hepsi bakımlı, T.C Ulaştırma Bakanlığı yönetmeliklerine uygun, gerekli olan taşıma belge ve sigortalarına sahiptir. Size güvenli ve konforlu bir sürüş deneyimi sağlayabilmek için; sürücülerimiz periyodik olarak sürüş teknikleri ve insan ilişkileri eğitimi almaktadır. Amacımız size sadece havalimanı transferinden farklı olarak unutamayacağınız bir seyahat deneyimi yaşatmak.

Bizde sizin gibi mantıklı fiyatlara inanıyoruz. Bu nedenle sürekli rakiplerimizin sunduğu transfer ücreti ile kendi fiyatlarımızı karşılaştırıyor ve güncelliyoruz. Minimum fiyat ve maksimum memnuniyet arasındaki dengeyi yakalamaya çalışıyoruz.

Transfertalya’nın amacı, müşterilerimize sadece başka bir transfer alternatifi sunmak değildir. Bunun ötesine geçerek müşterilerimize hatırlamaya değer bir deneyim, ihtiyaçlarını karşılayan bir hizmet ve nihayetinde güvenebilecekleri bir ürün sunmak istiyoruz.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 850 8408768
FacebookZiyaret Et
TwitterZiyaret Et
InstagramZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletAntalya
Mesafe: 490 km
AdresKemerağzı Mahallesi, Lara Turizm Yolu, 07119 Aksu Antalya, Türkiye
Sektör,
Anahtar Kelimeler   
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.