+90 212 6710155

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Atatürk Bulvarı Sefaköy Sanayi Sitesi 6. Blok No. 14-24 İkitelli İSTANBULtumrack 2000 yılında, ticari hayatımızın önemli merkezlerinden olan İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde kurulmuştur.

tumrack bir şirketler topluluğudur. Makine teknolojileri alanında faaliyet gösteren TEKNOFİNSTEEL, bütün sektörlere elektrik panosu üretimi yapan TÜMTES, İstanbul’da Perpa Ticaret Merkezi’nde satış mağazası ile pazarlama ve satış şirketi Simel Elektromekanik grup içinde yer alan kardeş kuruluşlardır.

Üretimde kullandığı makine ve tesislerin büyük bir bölümünün imalatını bünyesinde gerçekleştiren, 13 yılı aşkın bilgi birikimini ve deneyimlerini yurtdışına da satabilmektedir.

Yaşamımızı renklendiren ve kolaylaştıran çağdaş nice endüstriyel mamullerin üretimi için iç ve dış piyasalarda çok sayıda sektöre “tumrack” markası ile dünya standartlarında girdi sağlayan, her yıl üst seviyelerde ve artan oranlarda yarattığı istihdam, kazandırdığı döviz, ödediği vergiler ve dağıttığı kar payı ile büyük katma değer yaratan, profesyonel kadroların yönettiği, çağdaş üretim ve yönetim yapısı ile yatırımcı, dinamik bir İstanbul kuruluşudur.

tumrack, üretimin her aşamasında ileri teknoloji kullanarak ve robotla kaynaklı üretim yapmaktadır.

tumrack ürünleri DIN EN ISO 9001 Kalite güvence sistemi kapsamındadır. Ürünleri; dikili tip ve duvar tipi kabinetler, data center kabinetler, outdoor kabinetler, özel üretim kabinler ve aksesuarlardır.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 212 6710155
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİstanbul
Mesafe: 17 km
Adresİkitelli Organize Sanayi Bölgesi Atatürk Bulvarı Sefaköy Sanayi Sitesi 6. Blok No. 14-24 İkitelli İSTANBUL
Sektör
Anahtar Kelimeler  
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.