Turanlar Lastik

Turanlar Lastik

Kültür Mah 2643 sok no 122 batman
1,131 görüntüleme

Cumhuriyet mahallesinde faaliyet gösteren Turanlar lastik, açtığı yeni şube ile araç sürücülerine hizmet vermeye devam ediyor.

Sahipliğini Zeki Turan ve Rıdvan Turan’ın yaptığı Turanlar lastik, Lassa ve Bridgestone lastikleri toptancı bayiliği, 4 lastik için 1 yıl süreli yıl yardımı ve ücretsiz rot balans, ön düzen ve rot balans servisi ile yağ, filtre ve akü değişimi alanlarında vatandaşlara hizmet veriyor.

TPAO Bulvarı üzeri Hyundai servisi karşısında açtıkları yeni şube sayesinde hizmet kalitesini arttırmayı hedeflediklerini söyleyen Turanlar lastik işletmecisi Zeki ve Rıdvan Turan “Turanlar lastik ön düzen ve rot balans servisinde her marka ve modeldeki otomobil, otobüs, kamyon ve kamyonet tipi araçlarınızın lastik değişimde Lassa ve Bridgestone lastiklerimizle hizmet veriyoruz.

Lastik tamiri, ön düzen arıza kontrol ve tespiti, bilgisayar destekli teknolojik cihazlarla rot ve balans kontrolü, jant ve jant düzeltme, akü, yağ ve filtre değişiminde kusursuz hizmet anlayışı ile hareket ediyoruz” dedi.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.